Пришкільний табір "SUNSHINE-2017"

16  червня - день 14 - День прощання

16.06.2017р. відбулося закриття табірної зміни пришкільного мовного табору «Sunshine».

Закінчилася табірна зміна, -

Повертатись додому нам час.

Залишаєм шкільні оці стіни,

Хай чекають до вересня нас.

Сьогодні водночас і весело, й сумно. Весело, бо літо – найпрекрасніша пора для відпочинку. А сумно, бо так швидко промайнули чотирнадцять днів, що потрібно прощатись із цікавим і насиченим табірним життям. Промайнули… Ні, скоріше пролетіли. Промчали в веселих іграх та заняттях. І англійська виявляється не така вже й важка, коли все це для задоволення, в ігровій формі, у невимушеній дружній атмосфері.

Святкова лінійка закликала усіх на закриття зміни літа – 2017 року та підведення підсумків відпочинку в таборі. Кожен загін підготував цікаві номери:

I загін – танок “Pocky-pocky

II загін – флешмоб

III загін – вірші на англійській мові

IV загін – спортивний танок

Начальник табору Курасова І.М. подякувала дітям, батькам і працівникам табору за організацію відпочинку. Було визначено найактивнішого вихованця табору шляхом жеребкування.

Суперприз– футболку з логотипом табору отримала Ткачова Марія!

Діти дякували за організований відпочинок та повноцінне, здорове харчування начальникам таборів, вихователям, працівникам кухні:

Ми вдячні всім працівникам за ласку і тепло.

За те, що ви старались, щоднини готувались,

Щоб в таборі цікаво і весело було.

День закриття табору подарував дітям гарні, теплі та веселі емоції. Яскраві враження від спогадів та жартів, які підготували діти, створили неповторну атмосферу та родинне коло, яке кожна дитина пронесе в своєму серці до наступного року.

Прощавай, табір «Sunshine» – 2017! Здрастуй, літо, яке тільки набирає обертів!

Зустрічаємо веселі літні канікули, які допоможуть нашим вихованцям набратися нових сил та вражень!

Всім учням бажаємо незабутніх канікул!!!

У нас у всіх прощальний настрій.
Ми всі схвильовані украй.
Скажемо разом: «Літечко, здрастуй,
Табір «Sunshine», прощавай!»