Пришкільний табір "SUNSHINE-2017"

16  червня - день 14 - День прощання

16.06.2017р. відбулося закриття табірної зміни пришкільного мовного табору «Sunshine».

Закінчилася табірна зміна, -

Повертатись додому нам час.

Залишаєм шкільні оці стіни,

Хай чекають до вересня нас.

Сьогодні водночас і весело, й сумно. Весело, бо літо – найпрекрасніша пора для відпочинку. А сумно, бо так швидко промайнули чотирнадцять днів, що потрібно прощатись із цікавим і насиченим табірним життям. Промайнули… Ні, скоріше пролетіли. Промчали в веселих іграх та заняттях. І англійська виявляється не така вже й важка, коли все це для задоволення, в ігровій формі, у невимушеній дружній атмосфері.

Святкова лінійка закликала усіх на закриття зміни літа – 2017 року та підведення підсумків відпочинку в таборі. Кожен загін підготував цікаві номери:

I загін – танок “Pocky-pocky

II загін – флешмоб

III загін – вірші на англійській мові

IV загін – спортивний танок

Начальник табору Курасова І.М. подякувала дітям, батькам і працівникам табору за організацію відпочинку. Було визначено найактивнішого вихованця табору шляхом жеребкування.

Суперприз– футболку з логотипом табору отримала Ткачова Марія!

Діти дякували за організований відпочинок та повноцінне, здорове харчування начальникам таборів, вихователям, працівникам кухні:

Ми вдячні всім працівникам за ласку і тепло.

За те, що ви старались, щоднини готувались,

Щоб в таборі цікаво і весело було.

День закриття табору подарував дітям гарні, теплі та веселі емоції. Яскраві враження від спогадів та жартів, які підготували діти, створили неповторну атмосферу та родинне коло, яке кожна дитина пронесе в своєму серці до наступного року.

Прощавай, табір «Sunshine» – 2017! Здрастуй, літо, яке тільки набирає обертів!

Зустрічаємо веселі літні канікули, які допоможуть нашим вихованцям набратися нових сил та вражень!

Всім учням бажаємо незабутніх канікул!!!

У нас у всіх прощальний настрій.
Ми всі схвильовані украй.
Скажемо разом: «Літечко, здрастуй,
Табір «Sunshine», прощавай!»

Допоможи дитині

Нотатки сьогодення

Ячмінь Наталія

«Я - КВЕСТЕР»

Що наше життя? Гра… Цей вислів відомий всім. А життя вчителя, на мою думку, – це гра «квест»! Слово цікаве… Та, можливо, не всім знайоме. Квест(з англійської «quest» - пошук, пошуки пригод ) – це гра з пригодами, де потрібно розв’язувати задачі для пересування за сюжетом. Є мета, до якої можна наблизитися, відгадавши загадки-головоломки, подолавши перешкоди. Кожна головоломка - це ключ до наступного етапу. Квестер- гравець в один з видівквеста. Моя професія- це той самий квест! А я – квестер: на кожному етапі відбувається усвідомлення пережитого, пройденого, вивченого, незрозумілого… Отримано код ( підказку - вузлик на пам’ять)… І знову - рух вперед, де мене чекають нові пригоди, нові загадки, нові перепони! 4 роки минають - сюжет закінчується, склад команди змінюється. І знову початок, тільки сюжет і пригоди інші… Запитаєте: «А де ж мета? Яскравий фінал? Нарешті, скарб чи винагорода?» Відповідаю: « Це - мої вчорашні «жовторотики», а сьогодні - «пташенята», які мають крильця, летіти далі ». Випурхнули… Залишивши «скарби життєвого досвіду» – вузлики на пам’ять… 1 клас. На старт!Увага! Марш!Квест розпочато… «Перше» 1 Вересня… Хвилювання та 100-відсоткова готовність!!! Календарно-тематичне планування – складено, відповідно до навчальних програм, комплект канцелярії – придбано, нові надії – переповнюють серце. Моя мета - подарувати маленьким людям щастя, радість пізнання, нові відкриття, перемоги в процесі вивчення нового, а також, знайти нових друзів. Навчальний рік сповнений загадок. Як зробити так, щоб Микита всидів, хоча б хвилин 10 на стільчику, Ромчик не чіплявся мамі за ногу, коли залишається у приймальні (1 клас при дитячому садочку), Марко не плакав від того, що його олівці лежать не так, як слід, Ілля не викрикував постійно: «Я, я знаю!!!» В'яжемо кріпкий вузлик - віра в кожну дитину, терпимість, розуміння того, що я – мама в n- n-n-ступені! 2 клас. ½ квесту!!! На меті – крокування сходинками початкової школи догори. І знову головоломки ! Які уроки цікаві? Обираємо нестандартні! Як вивчити таблицю множення? Долучивши батьків! Скільки часу потрібно для того, щоб навчилися заповнювати щоденник? Кожному – своє. «А в мене випав зуб!» - знову галасує Ілля на весь клас. І всі починають пригадувати , як же це відбувалося з ними, заспокоюють Іллюшу. А навчально-виховний процес продовжується... У класі оселяється світлячок Добрик, який має ліхтарик. А з ним усвідомлення, що я – той самий ліхтарик, який повинен весь час горіти, а не жевріти. В'яжемо знову вузлик – додавай життя до кожного шкільного дня, світи! 3 клас. Переведемо подих… Мета - нові очікування.Завдання стають складнішими… Чим будеш, учителю, дивувати своїх «дорослих» малят? Як припинити «інтриги» дівчаток? Де знайти «золоту» середину між бажанням учитися та лінощами? Знову дзвенить дзвоник, а ми ще не все обговорили. Завтра знову будемо обмінюватися думками. Ми все подолаємо, коли між нами буде взаєморозуміння, довіра, жага до знань. Новий вузлик – збагни свою місію! Усвідомлюю, що я - не зайва, а потрібна людина! 4 клас. Нарру Еnd. «Час, зупинись!» - благаю… Щемить у грудях. Знову хвилювання та 100-відсоткова готовність!!! Усі епізоди гри промайнули перед очима. Коротенький відрізок довгого шляху вихованцями пройдено. Мій квест ось-ось закінчиться: «пташенята» вилетять з гніздечка, яке для них стало замалим. Шалва Олександрович Амонашвілі говорив: «Поспішайте, діти, будемо вчитися літати». Вірю в Вас, мої любі! Летіть! Останній вузлик – віра в себе! Робота, творчість, гра продовжуються. Урешті - решт, Я – Учитель! І не просто Учитель, а Учитель – квестер! P.S. Кодові слова: «Я люблю свою професію…Люблю за таємниці, які вона зберігає, за мудрість, якою наділяє з часом, за те, що змушує мене рухатися ВПЕРЕД!
Соледарська ЗОШ 13 © 2017