Пропуски занять

Пам'ятка батькам

Шановні батьки!

Сподіваємося, ви розумієте, що якість знань залежить від того, як систематично учень відвідує заняття в школі. Відповідно за Законом України „Про освіту” відповідальність за відвідування уроків дітей несуть батьки.

Пропонуємо вам ознайомитися з системою роботи ЗОШ № 13  щодо попередження пропусків занять учнями закладу освіти.

1. Щоденно класний керівник здійснює контроль за відвідуванням занять учнями, відзначає відсутніх у класному журналі, записує прізвище учня (вказує на причину), записує відсутніх у кінці обліку пропуску уроків учнями школи.
  2. Батьки зобов’язані своєчасно інформувати класного керівника про причину відсутності дитини (учня) до початку занять в перший же день його відсутності на уроках.
  3. Виправдувальним документом про відсутність учня на уроках враховуються:
    • медична довідка з печаткою лікаря і установи;
    • записка від батьків (1-2) дня;
  4. Відпускати учнів з уроків по важливим причинам дозволяється класному керівникові, або учителю-предметнику, про це в той же день письмово повинно бути повідомлено заступнику директора з ВР або черговому адміністратору.
  5. Випускати учнів із школи дозволяється тільки по записці (установленого зразка) класного керівника або старшого чергового вчителя по школі.
  6. Класний керівник в кінці тижня здає інформацію про відвідування занять учнями (за установленим зразком):
    • ПІБ учнів пропустивши заняття;
    • кількість пропущених уроків;
    • причини;
    • вжиті міри.
  7. Заступнику директора з НВР постійно здійснювати контроль за веденням документації і за рахунком відвідування та прийняття мір до учнів, які ухиляються від навчання.

«Як допомогти дитині безпечно користуватись Інтернетом: ідеї для батьків».