Виховні заходи

Цикл бесід в 5 класах за темою "Єдине щастя-це здоров’я"

Мета: сформувати в учнів поняття про шкідливі звички, паління, алкоголь, наркотики та їх вплив на організм людини; викликати в учнів негативне ставлення до куріння, алкоголю та нікотину, які завдають шкоди здоров’ю.

Виховний захід "Шкідливі звички"

Питання, які обговорюються під час заняття: Звідки походить тютюн. Історія поширення паління. Шкідливість паління для здоров'я підлітків. Чинники, які сприяють поширенню паління серед підлітків. Роль батьків у профілактиці паління серед підлітків. Як позбутися шкідливої звички.

Брейн-ринг Найрозумніший якщо хочеш бути здоровим! 3 класи

Мета: узагальнити та систематизувати знання дітей з правил здорового способу життя, виробити негативне ставлення до шкідливих звичок, які порушують здоров'я - паління, вживання алкогольних напоїв, наркотиків тощо; виховувати почуття відповідальності за збереження свого здоров'я.

Вікторина

Виховна година  Где прячется здоровье 1 клас