м. Соледар, Донецька обл. 

 о ф і ц і й н и й  с а й т
Ви увійшли як Гість

Соледарська загальноосвітня школа
I-III ступенів
13 з поглибленим вивченням англійської мови

Головна » Файли » Мої файли

Протокол про випуск 11-х класів і переведення учнів 1-4, 5-8, 10 класів
[ Викачати з сервера (52.9 Kb) ] 03.06.2016, 14:50

Протокол № 7

                                                                                              Від 31. 05. 2016 року

 

Присутні:

Відсутні:

Голова педради: Смага Г.Л.

Секретар: Курасова І.М.

 

Порядок денний

1. Про випуск 11-х класів.

2. Про переведення учнів 1-4, 5-8, 10 класів

І.  Слухали:

Директора школи, Смагу Г.Л., яка повідомила, що згідно з Інструкцією про переведення та випуск учнів навчальних закладів системи загальної середньої освіти всіх типів та форм власності, на підставі результатів державної підсумкової атестації за курс повної загальної середньої освіти та рішення педради (протокол № 7 від 31.05.2016р.)

н а к а з у ю:

Вважати, що 11  клас з профілем іноземна філологія  та математики  закінчили та отримали повну загальну середню освіту 32 учня
За високі досягнення у навчанні нагородити Золотою медаллю:
2.1. Корсун Іван Андрійович

Нагороджується похвальною грамотою за особливі досягнення у вивченні, алгебри, геометрії та фізики, грамотою за високий рівень навчальних досягнень, активну участь у громадському та культурно-масовому житті класу та школи.

Корсун Олена Анатоліївна, Корсун Андрій  Олексійович

Подяка за гідне виховання сина, за співдружність сім’ї та школи.

2.2. Садовніков Борис Ігорович

Нагороджується похвальною грамотою за особливі досягнення у вивченні  фізики, математики , грамотою за високий рівень навчальних досягнень, активну участь у громадському та культурно – масовому житті класу та школи.

Шульга Світлана Миколаївна

Подяка за гідне виховання  сина, співдружність у роботі сім`ї та школи.

2.3 Бережна  Вікторія  Русланівна

Нагороджується похвальною грамотою за особливі досягнення у вивченні англійської мови, грамотою за високий рівень навчальних досягнень, активну участь у громадському та культурно-масовому житті класу та школи.

Бережна  Олена Вікторівна, Бережний Олександр Миколайович

 

3. За досягнення у навчанні нагородити Срібною медаллю:

3.1 Сіденко   Валентина  Сергіївна

Нагороджується похвальною грамотою за особливі досягнення у вивченні російської мови та літератури, зарубіжної літератури, грамотою за високий рівень навчальних досягнень, активну участь у    громадському та культурно-масовому житті класу та школи.

Сіденко Світлана Олександрівна, Погожий Сергій Олексійович

Подяка за гідне виховання  доньки, співдружність у роботі сім`ї та школи

3.2 Єненко Марина Ігорівна

Нагороджується похвальною грамотою за особливі досягнення у вивченні   правознавства, грамотою за високий рівень навчальних досягнень, активну участь у    громадському та культурно-масовому житті класу та школи.

Єненко Ігор Олексійович, Єненко   Катерина Дмитрівна

Подяка за гідне виховання  доньки, співдружність у роботі сім`ї та школи.

 

Ухвалили:

1. Згідно з Інструкцією про переведення та випуск учнів навчальних закладів системи загальної середньої освіти всіх типів та форм власності, на підставі результатів ДПА за курс базової середньої освіти

1.1. Вважати, що 11  клас з поглибленим вивченням англійської мови та математики  закінчили та отримали повну загальну середню освіту 32 учня:

1.Ачкасова Марія
2.Бережна Вікторія
3.Бобова Владислава
4.Брунько Христина
5.Гніденко Аліна
6.Єненко Марина
7.Ісмагілова Діана
8.Курганова Діана
9.Матвієнкова Катерина
10.Мішук Інга
11.Молочна Уляна
12.Ніколенко Тетяна
13.Пальцон Анастасія
14.Пузанов Олександр
15.Рибін Владислав
16.Сіденко Валентина
17.Тарановський Віктор
18.Трофіменко Вікторія
19.Ячменьова Ганна
20.Бровко Ігор
21.Дехтярьова Ліна
22.Іщенко Михайло
23.Кобилянський Андрій
24.Коломойцева Дарина
25.Корсун Іван
26.Мараховська Софія
27.Онищенко Данил
28.Першина Єлизавета
29.Погорелов Антон
30.Садовников Борис
31. Самчук  Кирило
32. Михайленко Євгенія.


2. Грамотою нагороджується Петрікєєва Наталя Григорівна, класний керівник 11 класу за плідну роботу по вихованню та згуртуванню учнівського колективу.

3. Відповідно до Положення про екстернат, Положення про державну підсумкову атестацію на підставі результатів річного оцінювання та державної підсумкової атестації вважати , що закінчили та отримали повну загальну середню освіту 3 учні, які навчалися за екстернатною формою  навчання:

3.1. Конопля Карина Валеріївна
3.2. Главчева Ірина Олександрівна
3.3. Пономаренко Юлія Валеріївна
1.Про переведення учнів 1-4, 5-8, 10 класів.

ІІ. Слухали:  

Класних керівників 1-4, 5-8, 10 класів, котрі доповіли про кількісний склад учнів, результати навчальних досягнень, переведення та нагородження учнів.

1-А клас    Класний керівник  Зелена Л.Є.

                   На початок року – 30
                   Прибуло – 0
                   Вибуло – 5
                   На кінець року – 25
                   Переводиться – 25
1-Б клас     Класний керівник  Гангалова  В.М.

                   На початок року – 27
                   Прибуло – 1
                   Вибуло – 1
                   На кінець року – 27
                   Переводиться - 27


1-В клас    Класний керівник Каплун І.М.

                  На початок року – 29
                  Прибуло – 0
                  Вибуло – 2
                  На кінець року – 27
                  Переводиться - 27
2-А клас    Класний керівник  Куплевацька С.В.

                   На початок року – 26
                   Прибуло – 1
                   Вибуло – 0
                   На кінець року – 27
                   Переводиться – 27
2-Б клас     Класний керівник  Крекотень О.П.

                   На початок року – 21
                   Прибуло – 0
                   Вибуло – 1
                   На кінець року – 20
                   Переводиться - 20
2-В клас    Класний керівник Ячмінь О.Л.

                  На початок року – 29
                  Прибуло – 1
                  Вибуло – 1
                  На кінець року – 29
                  Переводиться - 27
3-А клас    Класний керівник    Полова Н.А.

                  На початок року – 22
                  Прибуло – 2
                  Вибуло – 1
                  На кінець року – 23
                  Переводиться - 23
3-Б клас     Класний керівник    Смага Т.В..

                   На початок року – 24
                   Прибуло – 1
                   Вибуло – 2
                   На кінець року – 23
                   Переводиться - 23
3-В клас     Класний керівник   Кальченко А.М.

                   На початок року – 19
                   Прибуло – 0
                   Вибуло – 1
                   На кінець року – 18
                   Переводиться - 18
4-А клас     Класний керівник   Зелена С.В.

                   На початок року – 31
                   Прибуло – 0
                   Вибуло – 2
                   На кінець року – 29
                   Переводиться - 29
4-Б клас     Класний керівник    Трилевська Л.І.

                   На початок року – 31
                   Прибуло – 1
                   Вибуло – 1
                   На кінець року – 31
                   Переводиться – 31
5-А клас     Класний керівник    Гапанець І.В.

                   На початок року – 23
                   Прибуло – 0
                   Вибуло –
                   На кінець року – 23
                   Переводиться - 23
5-Б клас     Класний керівник    Давиденко А.Б.

                   На початок року – 29
                   Прибуло – 1
                   Вибуло – 4
                   На кінець року – 25
                   Переводиться - 25
5-В клас     Класний керівник   Курасова І.М.

                   На початок року – 24
                   Прибуло – 0
                   Вибуло – 1
                   На кінець року – 23
                  Переводиться - 23
6-А клас     Класний керівник    Подзерка Н.В.

                   На початок року – 28
                   Прибуло – 0
                   Вибуло – 2
                   На кінець року – 26
                  Переводиться - 26
6-Б клас     Класний керівник   Майба А.В.

                   На початок року – 28
                   Прибуло – 1
                   Вибуло – 0
                   На кінець року – 29
                  Переводиться - 29
6-В клас     Класний керівник   Опришкова С.Г.

                   На початок року – 29
                   Прибуло – 0
                   Вибуло – 1
                   На кінець року – 28
                   Переводиться – 28
7-А клас   Класний керівник  Ковальова Н.В.

                   На початок року – 37
                   Прибуло – 0
                   Вибуло – 2
                   На кінець року – 35
                   Переводиться – 35
7-Б клас    Класний керівник   Семиряд А.А.

                   На початок року – 36
                   Прибуло – 2
                   Вибуло – 2
                   На кінець року – 38
8-А клас   Класний керівник  Чудіна В.І.

                   На початок року – 34
                   Прибуло – 0
                   Вибуло – 3
                   На кінець року – 31
                   Переводиться - 31
8-Б клас    Класний керівник   Тимофєєнко Г.О.

                   На початок року – 30
                   Прибуло – 5
                   Вибуло – 4
                   На кінець року – 31
                   Переводиться - 31


10-А клас  Класний керівник   Благодарна А.М.

                   На початок року – 18
                   Прибуло – 2
                   Вибуло – 1
                   На кінець року – 19
10-Б клас   Класний керівник   Гігінарі І.Е.

                   На початок року – 29
                   Прибуло – 1
                   Вибуло – 1
                   На кінець року – 29
1.Згідно з Інструкцією про переведення учнів, перевести учнів 1-4 ,5-8, 10 класів згідно зі списками :

З 30  учнів  1-А класу – 30 до 2-А класу:

1. Агаркова Ліана
2. Андріанов Денис
3. Бабкіна Василіса
4. Василькова Єлизавета
5. Власова Єва
6. Волошко Софія
7. Григоренко Емілія
8. Груша Катерина
9. Доронін Максим
10. Жаркий Назарій
11. Касьянова Владислава
12. Кожушко Єгор
13. Козинець Назар
14. Кратка Валерія
15. Лебеденко Віктор
16. Ліскунов Олексій
17. Лотохова Анжеліка
18. Петрунін Ярослав
19. Раковіце Марія
20. Рибіна Еліна
21. Соловйов Єгор
22. Терещук Анна
23. Ткачова Марія
24. Третьяков Семен
25. Хахалєв Ілля
26. Церанський Андрій
27. Чечулінський Давид
28. Чорненька Неллі
29. Чуйко Ярослав
30. Гаврилов Дмитро


З 27 учнів  1-Б  класу – 27 до 2-Б класу:

Астахов Назар
Борщевська Софія
Гутник Всеволод
Дерев’янко  Анастасія
Дмитрієв Максим
Зелена Анастасія
Катруца Єгор
Кобилка Каміла
Коркош Єлизавета
Котенко Богдан
Кучерявенко Назар
Ліферов Артур
Миронов Данило
Нажжар Айя
Білицька Марія
Ністратов Назар
Паладійчук Вікторія
Салко Єгор
Тарабичин Артем
Ткаченко Єгор
Топольська Вікторія
Трофименко Аліна
Турпітько Артем
Угнівенко Анна
Фідюнов Едуард
Чесняк Віталій
Чехлатий Матвій


З 27  учнів  1-В  класу – 27 до  2-В класу:

1. Бігун Дмитро
2. Бочаров Станіслав
3. Брикульська Кіра
4. Бруско Єгор
5. Вакуленчик Анастасія
6. Воробйов Микита
7. Гончаренко Богдан
8. Горшков Павло
9. Губа Вікторія
10. Дзюбено Артур
11. Захарченко Кирило
12. Заходило Кирило
13. Зівенко Артем
14. Іващенко Софія
15. Крайнюк Богдан
16. Курбатова Аліса
17. Ліскіна Анастасія
18. Літвінова Маргарита
19. Майба Валерія
20. Макарчук Володимир
21. Полторацька Єлизавета
22. Селіна Аліна
23. Старцева Ольга
24. Тимофєєнко Микола
25. Швачко Матвій
26. Шкуренко Іван
27. Копиця Данило


З 27 учнів  2 А класу – 27 до  3 -А класу:

1. Біленко Катерина
2. Больбіт Анастасія
3. Власов Роман
4. Гагарян Сергій
5. Гнилицька Ангеліна
6. Драгниш Олександра
7. Ємельянов Владислав
8. Кандибко Уляна
9. Кононенко Вікторія
10. Оголіхіна Віолетта
11. Однораленко Дар’я
12. Одоладова Вірсавія
13. Орлов Олександр
14. Охрименко Милана
15. Панасенко Амир
16. Поляков Вадим
17. Ржаний Дмитро
18. Таранова Софія
19. Топчий Катерина
20. Угнівенко Віолетта
21. Хархадінова Софія
22. Чадова Елеонора
23. Черноусова Катерина
24. Чотій Ян
25. Шпаченко Кіра
26. Смага Варвара
27. Ярмоленко Катерина


            З 20 учнів 2-Б класу – 20 до 3-Б класу:

1.Андрюсьова Ліана
2.Біла Анастасія
3.Гайворонський Ілля
4.Д’яченко Артем
5.Кардаєв Максим
6.Кашпор Софія
7.Коляда Андрій
8.Мартинова Альона
9.Маслюков Арсеній
10.Носкова Ніколь
11.Огаркова Анна
12.Панасенко Микита
13.Перечепидорога Анастасія
14.Полежака Ігор
15.Сорока Мирослава
16.Удовиченко Анна
17.Хмельова Аліна
18.Черноусова Аделіна
19.Шваник Микита
20.Шкаріна Анжеліка
           

З 29 учнів 2-В класу -29 до  3 –В:

1.Ахматова Ангеліна
2.Ахматов Микита
3.Баран Нікіта
4.Біляєв Руслан
5.Разумний Руслан
6.Ватуліна  Надія
7.Дідук Богдан
8.Єршов Артур
9.Жиліна  Валерія 
10.Ісмагілова Каміла
11.Келюхова Настасія
12.Майхровська Тетяна
13.Маркова Анастасія
14.Новак Кирило
15.Окрушко Уляна
16.Потапенко Дар’я
17.Рудковська Поліна 
18.Рябоконь Олександр
19.Синельник Поліна
20.Скляренко Анастасія
21.Твердохліб  Микита
22.Тищук Марк
23.Токарева Олена
24.Треус  Ілля 
25.Художников Роман
26.Шепілова Єлизавета
28 Гагарян Сергій
29.Шепілов Костянтин


З 23 учнів 3-А класу – 23 до 4-А:

1.Андрієнко Ростислав
2.Геворгян Ріка
3.Георгієва Сніжана
4.Глоба Вадим
5.Глушков Владислав
6.Гончаров Стефан
7.Двуреченська Олександра
8.Єфимович Даніїл
9.Калініченко Руслан
10.Кравчук Дар’я
11.Козачек Матвій
12.Кузін Богдан
13.Лебеденко Владислав
14.Олійник Олександр
15.Пойда Вікторія
16.Резніченко Анна
17.Рибіна Каріна
18.Савельєв Єгор
19.Старова Аліса
20.Федорченко Анастасія
21.Єліва Самир
22.Сидорова Аліса
23.Ячмінь Вікторія


З 23 учнів 3-Б класу -23 до 4-Б:

1.Біленко Артем
2.Шулейко Еммануїл
3.Бричак Ольга
4.Демідов Ілля
5.Жадовейніс Єгор
6.Забірко Іван
7.Зелений Ілля
8.Кардаєв Руслан
9.Коваленко Влад
10.Коваленко Софія
11.Коломоєць Олександр
12.Кононченко Денис
13.Лебеденко Архіп
14.Моісеєнко Вадим
15.Моісеєнко Поліна
16.Насонова Віолетта
17.Неткачева Анастасія
18.Пасько Артур
19.Пересунько Ганна
20.Петренко Назар
21.Потрубач Олександр
22.Семеновська Віолетта
23.Спояло Єгор


З 18 учнів 3-В класу -18 до 4-В:

1. Андріанов Владислав
2. Бережна Дар’я
3. Бєкін Данил
4. Бігун Дар’я
5. Ворона Руслан
6. Ганус Георгій
7. Гончарова Дарина
8. Качалка Ксенія
9.Ковальов Гліб
10. Лавріненко Ольга
11. Лемзякова Анастасія
12. Осьмаченко Ростислав
13.Рябініна Єлизаветв
14. Сіменко Аліна
15.Томашевський Микита
16.Ушакова Наталя
17. Цурикова Мар’яна
18.Чуйко Андрій


З  29 учнів 4-А класу - 29 до 5-А:

1.Андрієнко Максим
2.Масленніков  Максим
3. Глущенко Ілля
4. Гончарова Діана
5. Іваненко Владислава
6. Карпенко  Маргарита
7. Коломейко Богдан
8. Корецький Олександр
9. Котова Вікторія
10. Кочетков Євген
11. Кузьменко Євген
12.Грищенко Жанна
13. Наугольний Руслан
14. Носов Даніїл
15. Орлов Михайло
16. Полторацька Діана
17. Попович Олександр
18. Привалов Олександр
19. Рац Вероніка
20. Рогозін Артем
21. Сагіров Юрій
22. Селін Олександр
23. Содель Гліб
24. Сухій Дмитро
25. Троницький Едуард
26. Трофименко Микита
27. Федорченко Кирило
28. Чеботенко Ольга
29. Чирва Олена
           

З 31 учнів 4-Б – 31 до 5-Б:

1.Боровик Анастасія
2.Власова Вікторія
3.Георгієва Ніка
4.Гура Артем
5.Дорофєєв Михайло
6.Замірець Лілія
7.Зелений Кирило
8.Кандиба Кирило
9.Костенко Анастасія
10.Кравцов Максим
11.Кравченко Мілена
12.Макарчук Кароліна
13.Мануілов Андрій
14.Маркелова Сніжана
15.Моделкін Євген
16.Моргунова Валерія
17.Моріков Єгор
18.Небогатих Поліна
19.Нікітіна Регіна
20.Погребняк Артем
21.Розумний Єгор
22.Сорока Аліна
23.Степаненко Руслана
24.Тимофєєва Кіра
25.Ткаченко Денис
26.Штурба Вікторія
27.Шуваєва Юлія
28.Щолоков Ростислав
29.Калашникова Юлія
30. Гнідченко Віктор
З 23 учнів 5-А класу-23 до 6-А:

Аврамов Денис
Альяних Анастасія
Бабкін Михайло
Гайворонський Мирослав
Ганжа Дмитро
Гутник Максим
Звєрєв Олег
Корнєєв Владислав
Лутков Микола
Мануілов Данило
 Міхальченко Олександр
 Прокопенко Марія
 Пруднікова Дар’я
 Рудаченко Микита
 Савельєв Владислав
 Савельєв Данило
 Синиця Інна
 Тищенко Денис
Федорова Дар’я
Цимбал Анастасія
 Чернишев Микита
 Шепель Вікторія
 Юнг Олександр


З 25 учнів 5-Б класу – 25 до  6-Б:

1.Бабура Діана
2.Воронін Іван
3.Голуб Максим
4.Голопьоров Едуард
5.Галстян Каміла
6.Іщенко Дмитро
7.Кваша Вікторія
8.Колесник Данил
9.Колесник Олександр
10.Коваленко Данил
11.Лужецька Марина
12.Максюта Аліна
13.Новацький Денис
14.Олійник Данил
15.Перепелятник Даніїл
16.Матяш Єгор
17.Рябоконьова Сара
18.Стрельцова Регіна
19.Тітула Ілля
20.Швальов Микита
21.Шевченко Поліна
22.Якушев Іван
23.Хоружевська Марія
24.Куриленко Варвара
25.Федоров Даніїл


З 25 учнів 5-В класу -23  до 6 -В :

1.Бєкіна Діана
2.Буданова Владислава
3.Ватуліна Євгенія
4.Васильєв Олександр
5.Доля Микита
6.Драль Владислав
7.Драль Діана
8.Івашкевич Аліна
9.Ільченко Євгенія
10.Калініченко Вікторія
11.Кривонос Лілія
12.Кузнєцова Катерина
13.Перькова Альбіна
14.Погорєлов Данило
15.Рибіна Вікторія
16.Рудченко Олексій
17.Сільченко Юлія
18.Трубачов Максим
19.Хархадінов Ілля
20.Чаплик Антоніна
21.Мєщанінова Христина
22.Власова Марина
23. Халін Андрій


З 28 учнів 6-А класу -28 до 7-А:

1.Бакуменко Олег
2. Балковий Клим
3. Бандрівський Влад
4. Бірюкова Ангеліна
5. Вакуленчик Дар’я
6. Гордєєва Єва
7. Давішня Анжеліка
8. Дубкова Вероніка
9. Заніна Вікторія
10. Іваненко Беатриса
11. Касьянов Ілля
12. Кашеварова Марія
13. Коваленко Аліса
14. Ковтунович Ігор
15. Кононова Юлія
16. Кононченко Марина
17. Кравцова Софія
18. Кулікова Марія
19. Ністратова Валерія
20. Новиков Олександр
21. Полховський Ілля
22. Розумна Діана
23. Селін Дмитро
24. Тарадайко Ельвіра
25. Федорова Валерія
26. Федорченко Софія


З 29 учнів 6-Б класу – 29 до 7-Б:

1.Абисов Артем
2. Архіпов Назар
3. Боровик Радіон
4. Голяков Костянтин
5. Головченко Сергій
6. Горшков Станіслав
7. Григоренко Сніжана
8. Доізжак Маргарита
9. Дружинська Ксенія
10. Ємельянов Богдан
11. Карікова Анжеліка
12. Кравченко В’ячеслав
13. Крайнюк Андрій
14.Кушнир Ганна
15. Олійник Тетяна
16. Мазур Роман
17. Покропивна Анна
18. Порфір’єва  Валентина
19. Пилипенко Леонід
20. Пушкіна Кристина
21. Третьякова Варвара
22. Трофименко Олег
23.Тітула Єгор
24. Ульянченко Григорій
25. Холод Тетяна Павлівна
26. Шепель Артем
27. Шулепова Олена
28.  Щемельов Михайло
29.Калашникова Алла
           

З 28 учня 6-В класу - 28 до 7-В:

1 Ахтеменко Ганна
2 Гайворонська Ганна
3 Гататулін Олександр
4 Датоян Давид
5 Двуреченський Владислав
6 Єфимович  В’ячеслав
7 Келюхова Юлія
8 Левітов Юрій
9 Маслівець Максим
10 Мельник Артем
11 Мороз   Дмитро
12 Перепелятник Карина
13 Петренко Злата
14 Петренко Орина
15 Поздняков  Микита
16 Полякова Маргарита
17 Прожога Яна
18 Прончакова  Софія
19 Романова Аліна
20 Руканова Анастасія
21 Стальчук Єгор
22 Стасенко Вікторія
23 Тараненко Діана
24 Чехлата Марина
25 Чехлатий Сергій
26 Чуканова Анастасія
27 Шапоткіна Ангеліна
28 Шипунова Діана


            З 35 учнів 7-А класу –до 8-А: 35

1.Авдеенко Влад
2.Агаркова Оксана
3.Азенкова Надежда
4.Боярская Елена
5.Воронин Егор
6.Воронина Вероника
7.Горбунова Александра
8.Гутковская Алина
9.Жариков Егор
10.Касьяненко  Алёна
11.Кораблева Валерия
12.Краснокутская Анастасия
13.Маслюкова Владислава
14.Михальченко Екатерина
15.Николай Екатерина
16.Овчаренко  Александра
17.Панькова Владислава
18.Петренко Карина
19.Рудой Артем
20.Соин Эдуард
21.Халин Максим
22.Хархадинова Виктория
23.Шапошникова Анастасия
24.Шепель София
25.Соколова Мария
26.Ячмень Анастасия
27. Волошин Даниил
28. Галатонова Мария
29. Гриненко Эльвира
30. Душаченко Богдан
31. Звягинцев Никита
32. Рядчин Кирилл
33. Савельева Полина
34. Авакян Армен
35. Гречко Вадим


З 38 учня 7- Б класу - 38 до 8-Б


1.Бельчич Даніела
2. Бібік Андрій
3. Білий Данило
4. Білицький Данило
5. Зайцева Олена
6. Захарова Наталя
7. Корнієнко Даніїл
8. Лященко Валерія
9. Мазніцин Микола
10. Матвієнко Ігор
11. Моргунов Артем
12. М’ясина  Крістіна
 13.Нагорна Христина
14. Нестеренко  Родіон
15. Перевишко Михайло
16. Платоненко Дмитро
17. Попова Софія
18. Реп’яхова Діана
19. Семігук  Олександра
20. Сєдих Олександр
21 Сірес Франціско 
22. Сорока Микита
23. Тарасова Марія
24. Ткаченко Карина
25. Тупікова Єлизавета
26. Терещук Даніїл
27. Чаплик Аліна
28. Чуйко Микита
29. Глащенко  Алена
30.Гордиенко Борис
31. Калашников  Егор
32.Калашников Максим
33.Кинаш Виктория
34.Моисеенко Артур
35. Силенова Регина
36. Шестухин Дмитрий
37. Лимар Аліна
38. Єремєєв Олександр
           

З 31 учня 8-А класу -31 до 9-А:

1.Аврамова Діана
2.Андрюсьова Діана
3.Бабенко Олександра
4. Буткарьов Олег
5.Вронська Софія
6.Галка Данило
7.Гончаренко Анастасія
8.Дорофєєв Микита
9.Дорошева Анастасія
10.Дунаєва Діана
11.Ковальова Анастасія
12.Коробова Катерина
13.Короленко Поліна
14.Костенко Лариса
15.Крайнюк Микита
16.Маслюкова Валерія
17.Мирошниченко Микола
18.Мухіна Варвара
19.Огаркова Вікторія
20.Охрименко Ліана
21.Півіна Анастасія
22.Покотило Денис
23.Полторацький Данило
24.Решетников Кирило
25.Рудковська Христина
26.Рябцева Вікторія
27.Слободяник Артем
28.Товстокоренко Орина
29.Хижняк Анастасія
30.Черненко Анжеліка
31.Шепілова Катерина


З 19 учня 10-А класу -19 до 10-А:

Ахтирська Ангеліна
Бірюков Артур
Глоба Анастасія
Долгов Ілля
Кочеткова  Діана
Жила Владислава
Захаров Анатолій
Зубкова Діана
Корнєєва Вікторія
Кравцова Катерина
Лапін Артем
Надзейко Вікторія
Озевець Владислава
Пуліска Владислав
Рєзниченко Валерія
Семиряд Гліб
Степецька Світлана
Таранова Ганна
Несмеха Артем


З 29 учня 10-Б класу -29 до 10-Б:
1. Баканов Олексій
2. Беберіна Аліна
3. Вільховенко Катерина
4. Висторобська Олена
5. Вертипорох Антон
6. Гладюк Наталія
7. Курганова Анастасія
8. Дехтярьов Кирило
 9. Єфимович Микита
10. Зелена Анастасія
11. Зелена Оксана
12. Ільїна Ольга
13. Катрич Валерія
14 . Ковальов Сергій
15. Кіріченко Микола
16. Корнієнко Яна
17. Крикунов Назарій
18. Куп` янська Анастасія
19. Ликов Єгор
20. Лебедєва Аліна
21. Єфимович Андрій
22. Сидорова Юлія
23. Сізоненко Максім
24. Топчий Марина
25. Устюжаніна Анастасія
26. Філімонова Аліна
27. Хмельницька Анастасія
28. Чеботенко Олег
29. Чегринець Дмитро

 


Голова педради                                         Г.Л. Смага

Секретар                                                    І.М.Курасова

Категорія: Мої файли | Додав: адміністратор
Переглядів: 691 | Завантажень: 7 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
Конкурс ІТпроектів

Пошук на сайті
Електронна пошта

soledar.osh13@gmail.com

Гаряча лінія
Сторінка facebook

 

Підпишись на канал
EU-UA ПОРТАЛ

Пришкільний табір

Статистика сайту
Соледарська ЗОШ 13 © 2018