м. Соледар, Донецька обл. 

 о ф і ц і й н и й  с а й т
Ви увійшли як Гість

Соледарська загальноосвітня школа
I-III ступенів
13 з поглибленим вивченням англійської мови

Головна » Файли » Мої файли

Результаты ЗНО-2016
[ Викачати з сервера (60.5 Kb) ] 18.08.2016, 09:41

Укр..мова

Навчальний заклад

Усього

% учасників, які отримали відповідний результат за шкалою 100-200 балів

Назва

Тип

Взяли участь

не подолали
поріг

[100;120)

[120;140)

[140;160)

[160;180)

[180;200]

Артемівська вечірня (змінна) школа ІI-III ступенів №1 Артемівської міської ради Донецької області

вечірня (змінна) школа

2

50.00

0.00

0.00

50.00

0.00

0.00

Артемівська гімназія "Сузір'я" приватного вищого навчального закладу "Донецький університет економіки та права"

гімназія

14

7.14

0.00

14.29

14.29

28.57

35.71

Артемівська загальноосвітня школа I-III ступенів №10 Артемівської міської ради Донецької області

середня загальноосвітня школа

27

3.70

14.81

14.81

22.22

29.63

14.81

Артемівська загальноосвітня школа I-III ступенів №12 Артемівської міської ради Донецької області

середня загальноосвітня школа

33

6.06

12.12

15.15

24.24

24.24

18.18

Артемівська загальноосвітня школа I-III ступенів №18 Артемівської міської ради Донецької області

середня загальноосвітня школа

44

4.55

18.18

18.18

6.82

25.00

27.27

Артемівська загальноосвітня школа I-III ступенів №2 Артемівської міської ради Донецької області

середня загальноосвітня школа

17

0.00

0.00

17.65

11.76

52.94

17.65

Артемівська загальноосвітня школа I-III ступенів №24 з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів Артемівської міської ради Донецької області

середня загальноосвітня школа

22

0.00

22.73

13.64

13.64

31.82

18.18

Артемівська загальноосвітня школа I-III ступенів №5 з профільним навчанням Артемівської міської ради Донецької області

середня загальноосвітня школа

42

2.38

7.14

16.67

21.43

30.95

21.43

Артемівська загальноосвітня школа I-III ступенів №7 Артемівської міської ради Донецької області

середня загальноосвітня школа

24

0.00

12.50

20.83

41.67

12.50

12.50

Артемівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №11 ім. Артема - багатопрофільний ліцей" Артемівської міської ради Донецької області

навчально-виховний комплекс

74

0.00

5.41

27.03

22.97

28.38

16.22

Соледарська загальноосвітня школа I-III ступенів №13 Артемівської міської ради Донецької області

середня загальноосвітня школа

34

2.94

11.76

29.41

20.59

20.59

14.71

Часовоярська загальноосвітня школа I-III ступенів №15 Артемівської міської ради Донецької області

середня загальноосвітня школа

33

6.06

12.12

3.03

21.21

30.30

27.27

Часовоярська загальноосвітня школа I-III ступенів №17 Артемівської міської ради Донецької області

середня загальноосвітня школа

19

5.26

21.05

21.05

15.79

15.79

21.05

інші категорії учасників

-

171

12.28

29.24

29.82

15.79

12.28

0.58

Загалом:

556

5.94

16.73

22.12

18.88

22.48

13.85

 

Історія

Навчальний заклад

Усього

% учасників, які отримали відповідний результат за шкалою 100-200 балів

Назва

Тип

Взяли участь

не подолали
поріг

[100;120)

[120;140)

[140;160)

[160;180)

[180;200]

Артемівська гімназія "Сузір'я" приватного вищого навчального закладу "Донецький університет економіки та права"

гімназія

13

7.69

0.00

0.00

23.08

7.69

61.54

Артемівська загальноосвітня школа I-III ступенів №10 Артемівської міської ради Донецької області

середня загальноосвітня школа

12

8.33

25.00

16.67

16.67

16.67

16.67

Артемівська загальноосвітня школа I-III ступенів №12 Артемівської міської ради Донецької області

середня загальноосвітня школа

28

3.57

10.71

17.86

25.00

28.57

14.29

Артемівська загальноосвітня школа I-III ступенів №18 Артемівської міської ради Донецької області

середня загальноосвітня школа

32

3.12

28.12

21.88

18.75

15.62

12.50

Артемівська загальноосвітня школа I-III ступенів №2 Артемівської міської ради Донецької області

середня загальноосвітня школа

15

6.67

26.67

33.33

6.67

26.67

0.00

Артемівська загальноосвітня школа I-III ступенів №24 з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів Артемівської міської ради Донецької області

середня загальноосвітня школа

16

0.00

12.50

31.25

31.25

18.75

6.25

Артемівська загальноосвітня школа I-III ступенів №5 з профільним навчанням Артемівської міської ради Донецької області

середня загальноосвітня школа

35

17.14

5.71

25.71

34.29

17.14

0.00

Артемівська загальноосвітня школа I-III ступенів №7 Артемівської міської ради Донецької області

середня загальноосвітня школа

18

0.00

16.67

22.22

44.44

11.11

5.56

Артемівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №11 ім. Артема - багатопрофільний ліцей" Артемівської міської ради Донецької області

навчально-виховний комплекс

53

3.77

5.66

15.09

24.53

32.08

18.87

Соледарська загальноосвітня школа I-III ступенів №13 Артемівської міської ради Донецької області

середня загальноосвітня школа

27

0.00

18.52

25.93

22.22

29.63

3.70

Часовоярська загальноосвітня школа I-III ступенів №15 Артемівської міської ради Донецької області

середня загальноосвітня школа

18

5.56

5.56

38.89

38.89

11.11

0.00

Часовоярська загальноосвітня школа I-III ступенів №17 Артемівської міської ради Донецької області

середня загальноосвітня школа

15

6.67

53.33

20.00

6.67

13.33

0.00

інші категорії учасників

-

127

11.81

36.22

24.41

19.69

6.30

1.57

Загалом:

409

7.33

21.76

22.74

23.47

16.63

8.07

 

Матем

Навчальний заклад

Усього

% учасників, які отримали відповідний результат за шкалою 100-200 балів

Назва

Тип

Взяли участь

не подолали
поріг

[100;120)

[120;140)

[140;160)

[160;180)

[180;200]

Артемівська вечірня (змінна) школа ІI-III ступенів №1 Артемівської міської ради Донецької області

вечірня (змінна) школа

1

0.00

0.00

0.00

100.00

0.00

0.00

Артемівська гімназія "Сузір'я" приватного вищого навчального закладу "Донецький університет економіки та права"

гімназія

3

0.00

0.00

0.00

33.33

66.67

0.00

Артемівська загальноосвітня школа I-III ступенів №10 Артемівської міської ради Донецької області

середня загальноосвітня школа

16

6.25

25.00

25.00

43.75

0.00

0.00

Артемівська загальноосвітня школа I-III ступенів №12 Артемівської міської ради Донецької області

середня загальноосвітня школа

13

7.69

7.69

53.85

15.38

15.38

0.00

Артемівська загальноосвітня школа I-III ступенів №18 Артемівської міської ради Донецької області

середня загальноосвітня школа

16

12.50

12.50

12.50

18.75

37.50

6.25

Артемівська загальноосвітня школа I-III ступенів №2 Артемівської міської ради Донецької області

середня загальноосвітня школа

3

0.00

0.00

66.67

0.00

33.33

0.00

Артемівська загальноосвітня школа I-III ступенів №24 з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів Артемівської міської ради Донецької області

середня загальноосвітня школа

9

11.11

0.00

22.22

33.33

33.33

0.00

Артемівська загальноосвітня школа I-III ступенів №5 з профільним навчанням Артемівської міської ради Донецької області

середня загальноосвітня школа

16

0.00

6.25

25.00

25.00

31.25

12.50

Артемівська загальноосвітня школа I-III ступенів №7 Артемівської міської ради Донецької області

середня загальноосвітня школа

14

0.00

14.29

14.29

28.57

35.71

7.14

Артемівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №11 ім. Артема - багатопрофільний ліцей" Артемівської міської ради Донецької області

навчально-виховний комплекс

34

2.94

8.82

23.53

23.53

20.59

20.59

Соледарська загальноосвітня школа I-III ступенів №13 Артемівської міської ради Донецької області

середня загальноосвітня школа

14

7.14

7.14

42.86

14.29

7.14

21.43

Часовоярська загальноосвітня школа I-III ступенів №15 Артемівської міської ради Донецької області

середня загальноосвітня школа

20

10.00

10.00

10.00

30.00

30.00

10.00

Часовоярська загальноосвітня школа I-III ступенів №17 Артемівської міської ради Донецької області

середня загальноосвітня школа

8

12.50

0.00

25.00

62.50

0.00

0.00

інші категорії учасників

-

53

30.19

41.51

16.98

5.66

3.77

1.89

Загалом:

220

11.82

17.27

22.73

22.27

18.18

7.73

 

Фізика

Навчальний заклад

Усього

% учасників, які отримали відповідний результат за шкалою 100-200 балів

Назва

Тип

Взяли участь

не подолали
поріг

[100;120)

[120;140)

[140;160)

[160;180)

[180;200]

Артемівська вечірня (змінна) школа ІI-III ступенів №1 Артемівської міської ради Донецької області

вечірня (змінна) школа

1

0.00

0.00

0.00

100.00

0.00

0.00

Артемівська гімназія "Сузір'я" приватного вищого навчального закладу "Донецький університет економіки та права"

гімназія

1

0.00

0.00

0.00

0.00

100.00

0.00

Артемівська загальноосвітня школа I-III ступенів №10 Артемівської міської ради Донецької області

середня загальноосвітня школа

1

100.00

0.00

0.00

0.00

0.00

0.00

Артемівська загальноосвітня школа I-III ступенів №12 Артемівської міської ради Донецької області

середня загальноосвітня школа

2

50.00

50.00

0.00

0.00

0.00

0.00

Артемівська загальноосвітня школа I-III ступенів №18 Артемівської міської ради Донецької області

середня загальноосвітня школа

4

0.00

0.00

50.00

25.00

25.00

0.00

Артемівська загальноосвітня школа I-III ступенів №2 Артемівської міської ради Донецької області

середня загальноосвітня школа

1

0.00

0.00

0.00

100.00

0.00

0.00

Артемівська загальноосвітня школа I-III ступенів №24 з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів Артемівської міської ради Донецької області

середня загальноосвітня школа

2

50.00

0.00

50.00

0.00

0.00

0.00

Артемівська загальноосвітня школа I-III ступенів №5 з профільним навчанням Артемівської міської ради Донецької області

середня загальноосвітня школа

4

0.00

0.00

0.00

50.00

50.00

0.00

Артемівська загальноосвітня школа I-III ступенів №7 Артемівської міської ради Донецької області

середня загальноосвітня школа

1

0.00

0.00

100.00

0.00

0.00

0.00

Артемівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №11 ім. Артема - багатопрофільний ліцей" Артемівської міської ради Донецької області

навчально-виховний комплекс

13

15.38

23.08

38.46

15.38

7.69

0.00

Соледарська загальноосвітня школа I-III ступенів №13 Артемівської міської ради Донецької області

середня загальноосвітня школа

5

0.00

40.00

0.00

0.00

40.00

20.00

Часовоярська загальноосвітня школа I-III ступенів №15 Артемівської міської ради Донецької області

середня загальноосвітня школа

3

33.33

33.33

33.33

0.00

0.00

0.00

Часовоярська загальноосвітня школа I-III ступенів №17 Артемівської міської ради Донецької області

середня загальноосвітня школа

1

0.00

100.00

0.00

0.00

0.00

0.00

інші категорії учасників

-

8

0.00

62.50

12.50

12.50

0.00

12.50

Загалом:

             

 

Хімія

Навчальний заклад

Усього

% учасників, які отримали відповідний результат за шкалою 100-200 балів

Назва

Тип

Взяли участь

не подолали
поріг

[100;120)

[120;140)

[140;160)

[160;180)

[180;200]

Артемівська гімназія "Сузір'я" приватного вищого навчального закладу "Донецький університет економіки та права"

гімназія

2

50.00

0.00

0.00

0.00

50.00

0.00

Артемівська загальноосвітня школа I-III ступенів №10 Артемівської міської ради Донецької області

середня загальноосвітня школа

9

0.00

0.00

33.33

55.56

11.11

0.00

Артемівська загальноосвітня школа I-III ступенів №12 Артемівської міської ради Донецької області

середня загальноосвітня школа

2

0.00

0.00

50.00

0.00

0.00

50.00

Артемівська загальноосвітня школа I-III ступенів №18 Артемівської міської ради Донецької області

середня загальноосвітня школа

7

0.00

28.57

14.29

28.57

14.29

14.29

Артемівська загальноосвітня школа I-III ступенів №2 Артемівської міської ради Донецької області

середня загальноосвітня школа

3

66.67

33.33

0.00

0.00

0.00

0.00

Артемівська загальноосвітня школа I-III ступенів №5 з профільним навчанням Артемівської міської ради Донецької області

середня загальноосвітня школа

12

8.33

16.67

25.00

8.33

41.67

0.00

Артемівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №11 ім. Артема - багатопрофільний ліцей" Артемівської міської ради Донецької області

навчально-виховний комплекс

5

0.00

0.00

40.00

20.00

40.00

0.00

Соледарська загальноосвітня школа I-III ступенів №13 Артемівської міської ради Донецької області

середня загальноосвітня школа

2

0.00

100.00

0.00

0.00

0.00

0.00

Часовоярська загальноосвітня школа I-III ступенів №15 Артемівської міської ради Донецької області

середня загальноосвітня школа

8

0.00

0.00

0.00

25.00

50.00

25.00

Часовоярська загальноосвітня школа I-III ступенів №17 Артемівської міської ради Донецької області

середня загальноосвітня школа

1

0.00

0.00

0.00

100.00

0.00

0.00

інші категорії учасників

-

12

8.33

33.33

25.00

16.67

16.67

0.00

Загалом:

63

7.94

17.46

20.63

22.22

25.40

6.35

 

Біологія

Навчальний заклад

Усього

% учасників, які отримали відповідний результат за шкалою 100-200 балів

Назва

Тип

Взяли участь

не подолали
поріг

[100;120)

[120;140)

[140;160)

[160;180)

[180;200]

Артемівська гімназія "Сузір'я" приватного вищого навчального закладу "Донецький університет економіки та права"

гімназія

4

0.00

0.00

25.00

25.00

50.00

0.00

Артемівська загальноосвітня школа I-III ступенів №10 Артемівської міської ради Донецької області

середня загальноосвітня школа

11

0.00

18.18

0.00

36.36

36.36

9.09

Артемівська загальноосвітня школа I-III ступенів №12 Артемівської міської ради Донецької області

середня загальноосвітня школа

4

25.00

25.00

25.00

0.00

0.00

25.00

Артемівська загальноосвітня школа I-III ступенів №18 Артемівської міської ради Донецької області

середня загальноосвітня школа

20

0.00

20.00

30.00

20.00

5.00

25.00

Артемівська загальноосвітня школа I-III ступенів №2 Артемівської міської ради Донецької області

середня загальноосвітня школа

9

0.00

44.44

22.22

33.33

0.00

0.00

Артемівська загальноосвітня школа I-III ступенів №24 з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів Артемівської міської ради Донецької області

середня загальноосвітня школа

3

33.33

33.33

0.00

33.33

0.00

0.00

Артемівська загальноосвітня школа I-III ступенів №5 з профільним навчанням Артемівської міської ради Донецької області

середня загальноосвітня школа

16

12.50

6.25

6.25

18.75

31.25

25.00

Артемівська загальноосвітня школа I-III ступенів №7 Артемівської міської ради Донецької області

середня загальноосвітня школа

11

0.00

27.27

36.36

18.18

18.18

0.00

Артемівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №11 ім. Артема - багатопрофільний ліцей" Артемівської міської ради Донецької області

навчально-виховний комплекс

10

10.00

20.00

20.00

10.00

30.00

10.00

Соледарська загальноосвітня школа I-III ступенів №13 Артемівської міської ради Донецької області

середня загальноосвітня школа

10

10.00

40.00

30.00

10.00

10.00

0.00

Часовоярська загальноосвітня школа I-III ступенів №15 Артемівської міської ради Донецької області

середня загальноосвітня школа

8

0.00

0.00

25.00

12.50

37.50

25.00

Часовоярська загальноосвітня школа I-III ступенів №17 Артемівської міської ради Донецької області

середня загальноосвітня школа

7

28.57

28.57

14.29

14.29

0.00

14.29

інші категорії учасників

-

37

5.41

16.22

24.32

37.84

16.22

0.00

Загалом:

150

6.67

20.00

21.33

24.00

18.00

10.00

 

Географія

Навчальний заклад

Усього

% учасників, які отримали відповідний результат за шкалою 100-200 балів

Назва

Тип

Взяли участь

не подолали
поріг

[100;120)

[120;140)

[140;160)

[160;180)

[180;200]

Артемівська загальноосвітня школа I-III ступенів №10 Артемівської міської ради Донецької області

середня загальноосвітня школа

4

25.00

0.00

0.00

25.00

50.00

0.00

Артемівська загальноосвітня школа I-III ступенів №12 Артемівської міської ради Донецької області

середня загальноосвітня школа

9

0.00

22.22

11.11

33.33

33.33

0.00

Артемівська загальноосвітня школа I-III ступенів №18 Артемівської міської ради Донецької області

середня загальноосвітня школа

1

0.00

0.00

100.00

0.00

0.00

0.00

Артемівська загальноосвітня школа I-III ступенів №2 Артемівської міської ради Донецької області

середня загальноосвітня школа

2

0.00

0.00

50.00

50.00

0.00

0.00

Артемівська загальноосвітня школа I-III ступенів №24 з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів Артемівської міської ради Донецької області

середня загальноосвітня школа

11

0.00

18.18

18.18

18.18

27.27

18.18

Артемівська загальноосвітня школа I-III ступенів №5 з профільним навчанням Артемівської міської ради Донецької області

середня загальноосвітня школа

2

0.00

100.00

0.00

0.00

0.00

0.00

Артемівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №11 ім. Артема - багатопрофільний ліцей" Артемівської міської ради Донецької області

навчально-виховний комплекс

12

0.00

33.33

33.33

16.67

16.67

0.00

Соледарська загальноосвітня школа I-III ступенів №13 Артемівської міської ради Донецької області

середня загальноосвітня школа

12

8.33

8.33

25.00

50.00

8.33

0.00

Часовоярська загальноосвітня школа I-III ступенів №15 Артемівської міської ради Донецької області

середня загальноосвітня школа

5

0.00

40.00

40.00

20.00

0.00

0.00

Часовоярська загальноосвітня школа I-III ступенів №17 Артемівської міської ради Донецької області

середня загальноосвітня школа

2

0.00

0.00

50.00

50.00

0.00

0.00

інші категорії учасників

-

17

5.88

5.88

52.94

17.65

5.88

11.76

Загалом:

77

3.90

18.18

31.17

25.97

15.58

5.19

 

Англ..мова

Навчальний заклад

Усього

% учасників, які отримали відповідний результат за шкалою 100-200 балів

Назва

Тип

Взяли участь

не подолали
поріг

[100;120)

[120;140)

[140;160)

[160;180)

[180;200]

Артемівська гімназія "Сузір'я" приватного вищого навчального закладу "Донецький університет економіки та права"

гімназія

7

0.00

0.00

14.29

28.57

42.86

14.29

Артемівська загальноосвітня школа I-III ступенів №10 Артемівської міської ради Донецької області

середня загальноосвітня школа

5

0.00

0.00

60.00

20.00

0.00

20.00

Артемівська загальноосвітня школа I-III ступенів №12 Артемівської міської ради Донецької області

середня загальноосвітня школа

9

22.22

0.00

44.44

11.11

11.11

11.11

Артемівська загальноосвітня школа I-III ступенів №18 Артемівської міської ради Донецької області

середня загальноосвітня школа

12

0.00

25.00

25.00

8.33

16.67

25.00

Артемівська загальноосвітня школа I-III ступенів №2 Артемівської міської ради Донецької області

середня загальноосвітня школа

3

0.00

66.67

33.33

0.00

0.00

0.00

Артемівська загальноосвітня школа I-III ступенів №24 з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів Артемівської міської ради Донецької області

середня загальноосвітня школа

13

23.08

7.69

38.46

7.69

15.38

7.69

Артемівська загальноосвітня школа I-III ступенів №5 з профільним навчанням Артемівської міської ради Донецької області

середня загальноосвітня школа

11

0.00

27.27

27.27

27.27

0.00

18.18

Артемівська загальноосвітня школа I-III ступенів №7 Артемівської міської ради Донецької області

середня загальноосвітня школа

12

41.67

0.00

25.00

16.67

0.00

16.67

Артемівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №11 ім. Артема - багатопрофільний ліцей" Артемівської міської ради Донецької області

навчально-виховний комплекс

42

19.05

21.43

19.05

11.90

16.67

11.90

Соледарська загальноосвітня школа I-III ступенів №13 Артемівської міської ради Донецької області

середня загальноосвітня школа

23

13.04

21.74

39.13

8.70

8.70

8.70

Часовоярська загальноосвітня школа I-III ступенів №15 Артемівської міської ради Донецької області

середня загальноосвітня школа

7

14.29

0.00

28.57

14.29

28.57

14.29

Часовоярська загальноосвітня школа I-III ступенів №17 Артемівської міської ради Донецької області

середня загальноосвітня школа

3

0.00

0.00

66.67

0.00

33.33

0.00

інші категорії учасників

-

31

32.26

29.03

9.68

25.81

3.23

0.00

Загалом:

178

17.98

17.98

26.40

15.17

11.80

10.67

 

Рос.мова

Навчальний заклад

Усього

% учасників, які отримали відповідний результат за шкалою 100-200 балів

Назва

Тип

Взяли участь

не подолали
поріг

[100;120)

[120;140)

[140;160)

[160;180)

[180;200]

Артемівська загальноосвітня школа I-III ступенів №2 Артемівської міської ради Донецької області

середня загальноосвітня школа

3

0.00

0.00

0.00

0.00

66.67

33.33

Артемівська загальноосвітня школа I-III ступенів №5 з профільним навчанням Артемівської міської ради Донецької області

середня загальноосвітня школа

1

0.00

0.00

0.00

0.00

100.00

0.00

Артемівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №11 ім. Артема - багатопрофільний ліцей" Артемівської міської ради Донецької області

навчально-виховний комплекс

2

0.00

0.00

0.00

0.00

50.00

50.00

Соледарська загальноосвітня школа I-III ступенів №13 Артемівської міської ради Донецької області

середня загальноосвітня школа

1

0.00

0.00

0.00

0.00

100.00

0.00

інші категорії учасників

-

5

0.00

20.00

20.00

20.00

20.00

20.00

Загалом:

12

0.00

8.33

8.33

8.33

50.00

25.00

 

Категорія: Мої файли | Додав: адміністратор
Переглядів: 122 | Завантажень: 4 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
Конкурс ІТпроектів

Пошук на сайті
Електронна пошта

soledar.osh13@gmail.com

Гаряча лінія
Сторінка facebook

 

Підпишись на канал
EU-UA ПОРТАЛ

Пришкільний табір

Статистика сайту
Соледарська ЗОШ 13 © 2018