Головна » 2018 » Квітень » 26 » 100–річчя подій Української революції 1917 – 1921 р.
100–річчя подій Української революції 1917 – 1921 р.

З нагоди відзначення 100 – річчя подій Української революції 1917 – 1921 років з метою вшанування пам`яті  її учасників на період до 2021 року в Соледарській загальноосвітній школі №13 були проведені заходи:

Для 10 – х класів вчителем історії Петрикєєвою Н.Г.  були проведені тематичний урок «Початок Української революції «Лабораторія державотворення»», та урок – самоврядування «… На сторожі прав і вільності Української землі»

Для учнів 11 – А класу була створена читацька конференція «Утворення Української держави», а для учнів 11 – Б класу – Урок державотворчих процесів. Журналістське розслідування. «Міфи про Українську революцію, відділити правду від вигадки»

Для учнів 9 – х классів були проведені інформаційні хвилинки – 100 – річчя прийняття Конституції.

Серед учнів 8 – х класів проведений квест «Місця пам`яті революції».

А для учнів 6 – 7 класів вчителями історії Петрикєєвою Н.Г.  та Стебляк С.О. було проведено відеоурок на тему: «100 років Українській революції».

В шкільній бібліотеці для учнів школи бібліотекарем Семігук З.П. була створена тематична виставка, де діти мали змогу ознайомитися з історією Української революції. Літературу й поліграфічну продукцію, що стали матеріалами виставки, наша школа отримала в якості подарунка від ГО «Українська ініціатива». Більшу частину надісланого становили матеріали, надані Українським інститутом національної пам`яті, решта – різні видання ГО «Українська ініціатива».