Головна » 2015 » Вересень » 2 » 1 вересня для дітей з особливими освітніми потребами
1 вересня для дітей з особливими освітніми потребами

1 вересня  веселій  Перший дзвоник  гучно закликав до Країни знань всіх учнів нашої школи.  Учні  1-11 класів сіли за парти на свій перший Урок знань, а  учні –волонтери на чолі зі шкільним психологом Олійник В.А. відправились до учнів з особливими освітніми потребами.

У Соледарській ЗОШ №13 у 2015-2016 н.р. навчаються за індивідуальними програмами 6 дітей, троє з яких – діти з обмеженими можливостями: Брикульська Кіра, Бухтіярова Катерина, Дубінін Данило.

Свято Першого дзвоника завітало до них у домівки. Ведучі шкільної лінійки, учні 7-А класу: Воронін Єгор та Краснокутська Анастасія привітали віршами; представники 8-Б класу: Денщик Аліса та Бухтіярова Христина подарували квіти та  вручили подарунки  від волонтерської організації «Бахмут Український» - шкільну канцелярію.

Несподівану радість та задоволення, з яким діти приймали вітання та подарунки, зафіксувала фотокор школи - учениця 9-А класу Драль Наталя.

Від імені всіх  вчителів та учнів школи  волонтери побажали дітям  успіхів у навчанні  та здійснення мрій, чистого мирного неба над головою.