Головна » 2018 » Жовтень » 08

Поміж багатьох свят у календарі є день, коли настрій усієї країни особливо піднесений і радісний. У перший тиждень жовтня країна урочисто відзначає День працівників освіти - день, коли навчальні заклади майорять осінніми квітами і розквітають посмішками вихованців та педагогів.
Відбулося таке свято і в Соледарській загальноосвітній школі №13. В актовій залі зібрався весь педагогічний колектив, а учні підготували чудові концертні номери й привітання. Зі словами вдячності виступили секретар Соледарської міської ради Редченко Світлана Миколаївна, перший заступник голови Рогоза Ольга Олександрівна, начальник Управління освіти Замараєва Тетяна Олександрівна, начальник відділу культури Кучер Олександр Олексійович, керівник Соледарської ЗОШ №13 Лотохов Сергій Васильович.

Профкомом школи були відзначені усі ювеляри педагогічної праці, які отримали невеличкі презенти та квіти.

На розсуд глядача були представлені веселі сценки та пісні з учнівського життя, в яких брали участь учні 4-В, 8-Б (Дмитро Іщенко, Іван Воронін), 9-А, 10-А, 10-Б, 11-А(Анастасія Дорошева), 11-Б(Аліса Денищик) класів. Чудовий настрій і заряд енергії отримали працівники школи від сяючих очей учнів, від їхніх посмішок.

... Читати далі »

Добавил: адміністратор | Дата: 08.10.2018 | Комментарии (0)