Головна » 2018 » Листопад » 02

02.11.2018р. учні Соледарської загальноосвітньої школи I-III ступенів №13 з поглибленим вивченням англійської мови провели акцію «Творімо добро разом...» в рамках III етапу Міжнародного соціального проекту «Книга добра».

На глибині 300 метрів у надрах соляної шахти №1.3 діти у супроводі військового оркестру 54 окремої механізованої бригади виконали пісню Оксани Лісовської «Творімо добро», яка є гімном фонду «Чисті серцем» та своєрідною візитівкою проекту «Книга добра».

Усі  учасники дійства отримали масу позитивних вражень та безмежне задоволення від цієї фантастичної акції. І діти, і військові закликають творити добро у житті, бо саме воно сприяє зміцненню стосунків між людьми, зміцненню процвітання рідної України.

Фото: Марія Левтерова

Добавил: адміністратор | Дата: 02.11.2018 | Комментарии (0)