м. Соледар, Донецька обл. 

 о ф і ц і й н и й  с а й т
Ви увійшли як Гість

Соледарська загальноосвітня школа
I-III ступенів
13 з поглибленим вивченням англійської мови

Головна » Архів матеріалів
« 1 2 3 4 ... 32 33 »

14 вересня в Соледарській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №13 з поглибленим вивченням англійської мови пройшов День здоров'я. Ідея проведення свята була дуже актуальною, має велике профілактичне та виховне значення. Участь у заходах дала учням можливість отримати заряд бадьорості і доброго настрою. А ще відчути себе однією великою шкільною родиною.

Добавил: адміністратор | Дата: 14.09.2018 | Комментарии (0)

7 вересня на стадіоні «Соляник» серед шкіл Соледарської ОТГ пройшли «Веселі старти» - спортивні змагання, присвячені Дню фізичної культури і спорту. Збірна команда Соледарської загальноосвітної школи № 13, яку представляли учні 8-9 класів (Прончакова Софія, Стальчук Єгор, Єфімович В'ячеслав, Двуреченський Владислав, Синиця Інна, Чаплик Антоніна, Григоренко Сніжана, Головченко Сергій, Крайнюк Андрій, Альяних Анастасія, Цимбал Анастасія, Вакуленчик Дар’я, Абісов Артем, Горшков Станіслав, Мороз Дмитро), виборола перше місце.

Також збірна команда Соледарської загальноосвітної школи №13 була нагороджена за зайняте перше місце у заліку спартакіади за 2017-2018 навчальний рік.

Добавил: адміністратор | Дата: 07.09.2018 | Комментарии (0)

    Кожен рік віддаляє нас від тієї великої кровопролитної світової війни. Живою і невмирущою є пам`ять про тих, хто ціною власного життя відстояв мир, свободу і незалежність Батьківщини, врятував світ від загарбників.

    5 вересня учні 8 – В класу Соледарської загальноосвітньої школи  І - ІІІ ступенів №13 з поглибленим вивченням англійської мови разом з керівником школи Лотоховим С.В., заступником директора з ВР Андріановою Т.О. та класним керівником Курасовою І.М. вшанували пам`ять загиблих та поклали квіти на мітингу, присвяченому 75 - річчю визволення Донбасу від загарбників.

    Низький уклін за той  подвиг заради миру та перемоги. Теперішнє покоління у вічному боргу за те, що в жахливий час ветерани зустрічали свою юність, дивлячись в очі смерті на фронті або в тилу.

Добавил: адміністратор | Дата: 05.09.2018 | Комментарии (0)

       В Соледарській загальноосвітній школі №13 з поглибленим вивченням англійської мови 3 вересня відбулося свято Першого дзвоника, яке є особливо хвилюючим для першокласників та для майбутніх випускників. В цьому році наша школа відкрила свої двері для 78 першачків.

      Першокласників, учнів нашої школи та усіх присутніх прийшли привітати заступник Соледарського міського голови С.М. Редченко, яка представила усім присутнім нового керівника Соледарської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів №13 з поглибленим вивченням англійської мови Лотохова С.В., голова профспілкового комітету ДП «Артемсіль» А.П. Попов, головний спеціаліст з питань загальної середньої освіти В.Ю. Фоменко, ветеран праці ДП «Артемсіль» В.С. Захаренко, депутат О.М. Альяних.

     Зі словами привітання виступили й випускники нашої школи та подарували першачкам футбольні м`ячі.

    Незабутньо та зворушливо звучали вірші з уст маленьких першокласників, які вже сьогодні вперше у своєму житті сіли за шкільні ... Читати далі »

Добавил: адміністратор | Дата: 03.09.2018 | Комментарии (0)

31 серпня 2018 року було проведено міське методичне об єднання вчителів  іноземних мов. Проблема, над якою працює ММО «Формування, розвиток та удосконалення  ключових  компетентностей учнів засобами іноземних мов» перший рік. Вчителі  вивчали такі ключові поняття: «стандарт освіти»,  «державний стандарт  базової  середньої освіти», «компетентність» та «компетенція», тощо, та основні інструктивно-теоритичні друковані матеріали рекомендовані  Міністром  освіти та науки  України на 2018-2019 рік.

ММО вчителів іноземних мов  будує свою  роботу у відповідності  з метою  підвищення якості освіти і ефективності навчання учнів, розвиток професійної  компетентності вчителів, а також займається вирішенням наступних задач:

1.Використання  інформаційно-комунікативних технологій в роботі всіх учасників  освітнього процесу.

2.Впровадження педагогіки співпраці на уроках іноземної мови.

3.Впровадження інтегрованого навчання з метою формування міжпредметних  компетнтностей учнів.

4. Організація та вдосконалення роботи з обдарованими дітьми.

5. Підвищення якості викладання на основі інноваційних технологій.

Задачі ММО реалізуються через наступні форми роботи: засідання ММО, інструктивні та практичні семінари для вчителів іноземних мов громади, тренінги, онлайн спілкування, проведення предметної олімпіади.

Напрямки роботи ММО на 2018-2019 рік

  1. Робота з обдаровани ... Читати далі »
Добавил: адміністратор | Дата: 31.08.2018 | Комментарии (0)

1 вересня 2018 року першокласники Соледарської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №13 з поглибленим вивченням англійської мови та першокласники інших шкіл нашої об’єднаної територіальної громади сядуть за нові парти.

Соледарська міська рада та Управління освіти Соледарської міської ради потурбувалися про те, щоб шкільні меблі відповідали вимогам Нової української школи. Вчора, 15 серпня 2018 року, 76 одномісних регульованих парт та стільців було отримано ЗОШ №13.  Сьогодні  перші комплекти, зібрані батьками майбутніх першокласників, викликали захват не тільки у дітей, а й у дорослих.

Від імені учнів, батьків, та вчителів висловлюємо подяку міському голові Степаненку Олександру Миколайовичу, начальнику Управління освіти Соледарської міської ради Замараєвій Тетяні Олександрівні за турботу та створення належних умов для успішного навчання першокласників.

Добавил: адміністратор | Дата: 16.08.2018 | Комментарии (0)

Сьогодні 08 серпня 2018 року відбулась знакова подія - "Книга Добра" потрапила до Бібліотеки Ватикану. Книгу передали дітки з України спільно з Міністром МЗС України Павлом Клімкіним особисто Його Святості Папі Франциску. Серед юних послів добра і миру - учень 5-В класу Соледарської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №13 з поглибленим вивченням англійської мови – Марк Тищук. Його історія про «Олівці» потрапила до 100 кращих розповідей в рамках масштабного міжнародного проекту «Книга Добра». На добру згадку про Україну, про рідне місто Соледар Донецької області Його Святості Папі Франциску Марко передав голуба Миру, виготовленого із солі майстрами ДП «Артемсіль». Мета акції - показати усьому світу Україну з її великим чистим серцем і добрими людьми.

Добавил: адміністратор | Дата: 08.08.2018 | Комментарии (0)

Школа – це великий світ, у якому є два центри – Вчитель і Учень. Саме учні і вчителі перетворюють звичайну будівлю у вируючий, гомінкий, але сповнений доброти дім, де з кожним роком одні стають розумнішими, інші – мудрішими, а всі разом – близькими та рідними.

23 червня 2018 року, зі сльозами на очах та посмішками на обличчях, випускники Соледарської загальноосвітньої школи I-III ступенів №13 попрощалися зі школою, усвідомлюючи, що щасливі та незабутні 11 років їхнього життя залишились позаду.

На свято випускників завітали почесні гості, серед яких були заступник директора ДП «Артемсіль» Зелений В.О., начальник Управління освіти Замараєва Т.О., секретар Соледарської міської ради Редченко С.М., головний спеціаліст з питань загальної середньої освіти Фоменко В.Ю.

Слід зауважити, що цьогорічний випуск є досить успішним, адже серед випускників маємо чотири медалісти: Подзерка Олена (золота медаль), Міхєєва Анастасія (золота медаль), Зелений Данил (срібна медаль), Глущенко Владислава (срібна медаль). Пишаємося вами! Ви наше майбутнє, наша гордість і велика надія!

... Читати далі »

Добавил: адміністратор | Дата: 25.06.2018 | Комментарии (0)

Хто не знає історії свого народу, той не є патріотом Вітчизни.
В День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні вчителями Соледарської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 13 з поглибленим вивченням англійської мови було проведено різноманітні заходи патріотичного характеру, які мали на меті увічнити пам'ять про воїнів, що захистили Батьківщину, усвідомити значення миру на землі.
22 червня було проведено хода пам’яті з покладанням квітів до братської могили у міському парку.
У пам'яті сьогоднішніх і майбутніх нащадків назавжди збережуться подвиги багатьох поколінь воїнів-захисників, їх безмежна відданість і любов до рідної землі, мужність та героїзм.

Добавил: адміністратор | Дата: 22.06.2018 | Комментарии (0)

Табір, прощавай! Швидко промайнула табірна зміна, потрібно прощатися з табором.

Вихованці табору підготували святкову концертну програму. Кожен загін підготував виступ. Діти танцювали, співали, згадували цікаві миттєвості табірного життя. Бажаємо усім  набратися сил і снаги впродовж чудових літніх канікул. Нехай літо буде для вас щедрим і сонячним!!!

Добавил: адміністратор | Дата: 15.06.2018 | Комментарии (0)

Пошук на сайті
Електронна пошта

soledar.osh13@gmail.com

Гаряча лінія
Сторінка facebook

 

Підпишись на канал
EU-UA ПОРТАЛ

Пришкільний табір

Статистика сайту
Соледарська ЗОШ 13 © 2018