м. Соледар, Донецька обл. 

 о ф і ц і й н и й  с а й т
Ви увійшли як Гість

Соледарська загальноосвітня школа
I-III ступенів
13 з поглибленим вивченням англійської мови

Головна » Архів матеріалів
« 1 2 ... 24 25 26 27 28 ... 31 32 »

З 22.02.2016 по 26.02.2016 в Соледарській ЗОШ № 13 проходив конкурс малюнків “Час англійської казки”. За результатами конкурсу було визначено переможців за наступними номінаціями:

http://school-13.at.ua/_nw/0/85725622.jpg

 • казковий персонаж:
 • місце Бричак А. 9-А кл.,
 • місце Савел’єва П. 7-А кл.,
 • місце Соколова М. 7-А кл.
 • мультиплікаційний герой:
 • місце Тараненко Д. 6-В кл.,
 • місце Сіменко А. 3-В кл.,
 • місце Резниченко А. 3-А кл.
 • малюнки олівцем:
 • місце Філіпова К. 8-Б кл.,
 • ... Читати далі »
Прикрепления: 1 · 2 · 3
Добавил: Organizator | Дата: 26.02.2016 | Комментарии (0)

23 лютого серед учнів 2-3 класів Соледарської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №13 пройшла гра «We are happy children», організована учителями англійської мови Іриною Курасовою та Аліною Забарою. Під час заходу школярі продемонстрували свої знання лексичного матеріалу з різних тем. Крім того, учні вправлялися у вмінні застосовувати здобуті знання на практиці та в ситуації реального живого спілкування. За результатами гри не було тих, хто програв. Усі учасники гри отримали солодкі призи.

24 лютого учитель англійської мови Лариса Лотохова провела відкритий урок-подорож «A visit to Great Britain» у 2 класі. На заході були присутні адміністрація школи, учителі-предметники, батьки. Учителем було доцільно підібрано методи та прийоми, у повній мірі використано можливості інформаційно-комунікаційних технологій, що дозволило реалізувати мету та задачі уроку, а учням отримати справжню насолоду від процесу навчання.

Цього ж дня для учнів 5-11 класів учителем англійської мови Марією Мініною було проведено конкурс читців «In the world of poetry». Усі виступи були підготовлені на високому рівні. Учасники презентували англійською мовою поезії Вільяма Шекспіра, Роберта Бернса, Тараса Шевченка, Володимира Сосюри та багатьох інших письменників. Журі, до складу якого увійшли досвідчені вчителі, важко було визначити переможця. За результатами конкурсу було визначено двох переможців у двох номінаціях. У номінації «Поезія англомовного письменника» перемогла учениця 10-Б класу Ольга Ільїна, яка презентувала творчість Роберта Бернса. У номінації «Поезія українського письменника англійською мовою» перемогу здобула учениця 9-А кла ... Читати далі »

Добавил: адміністратор | Дата: 25.02.2016 | Комментарии (0)

     В рамках Тижня англійської мови в шкільній бібліотеці Соледарської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №13 з 22 лютого проходить виставка-персоналії «Видатні британці», присвячена видатним діячам Великої Британії.

На виставці учні та всі бажаючі можуть ознайомитися з творчістю багатьох британських письменників, з цікавими фактами з життя видатних науковців та діячів.

Вчителями англійської мови та початкових класів заплановано відвідування експозиції з метою формування країнознавчих знань та виховання стійкого читацького інтересу та культури.

З метою ознайомлення з виставкою та наявним бібліотечним фондом з даного питання шкільним бібліотекарем Зінаїдою Семігук біло проведено низку бібліотечних уроків для учнів різних вікових категорій.

 

 

Добавил: адміністратор | Дата: 25.02.2016 | Комментарии (0)

        Враховуючи важливість утвердження державного статусу української мови та виховання шани до культури і традицій українського народу, 22 лютого в Соледарській школі № 13 вчителем української мови та літератури Анною В'ячеславівною Майбою було проведено Свято Мови. У заході прийняли участь учні 6-Б класу. Вони підібрали святкове вбрання та атрибутику, намалювали тематичні плакати, змагалися у вмінні декламувати вірші українських поетів, виявили свої акторські здібності, розігравшии веселі сценки...

Яка ж багата рідна мова!

Увесь чарівний світ у ній!

Вона барвиста і чудова,

І нищити її не смій!

Вона про все тобі розкаже,

... Читати далі »

Добавил: адміністратор | Дата: 25.02.2016 | Комментарии (0)

22 лютого в усіх перших класах Соледарської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №13 пройшов турнір знавців англійської мови «We know English», організований учителями англійської мови Оленою Кашеварвою, Мариною Вуйковою та Іриною Мирошниченко.

В ході турніру учні продемонстрували свої вміння застосовувати здобуті знання на практиці. Першачки гідно впоралися із завданнями на швидкість, логіку та кмітливість. Усі учні були відзначені невеличкими презентами.

  

23 лютого серед учнів 4-их класів пройшла гра «Travelling in English», організована вчителем англійської мови Наталею Кандибко. Школярі були розподілені на кілька команд та змагалися у знанні лексичного матеріалу з теми «Подорожі» та вмінні орієнтуватися на місцевості, а також продемонстрували своїм одноліткам та вчителям обізнаність у найвизначніших пам’ятках Великої Бртанії та України. Усі учасники отримали солодкі призи.

Добавил: адміністратор | Дата: 23.02.2016 | Комментарии (0)

     20 лютого відбулося перше заняття в рамках роботи «Школи майбутнього першокласника» в Соледарській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №13, метою якої є цілісний і різнобічний розвиток дитини, формування необхідних навичок навчальної діяльності, відповідних віковим можливостям і вимогам сучасної української школи, розкриття творчих здібностей, розвиток пізнавальних інтересів дитини та бажання вчитись.

У 2016-2017 навчальному році планується відкриття трьох перших україномовних класів, у двох з яких учні вивчатимуть англійську мову поглиблено. Тож, аби забезпечити ретельну підготовку до навчально-виховного процесу в школі, було розроблено програму занять, які спрямовані на полегшення процесу адаптації першачків до навчання в першому класі через ігрові форми роботи.

Під час першої зустрічі діти познайомилися один з одним, з майбутнім першим вчителем та сіли за шкільні парти. Протягом наступних занять майбутні першокласники будуть вчитися взаємодіяти в новому колективі, сидіти за партою, чути, реагувати та виконувати вказівки вчителя, зрештою всьому тому, що дозволить зробити майбутній навчально-виховний процес максимально успішним.

Добавил: адміністратор | Дата: 21.02.2016 | Комментарии (0)

http://school-13.at.ua/_nw/0/43729774.jpg

19 лютого відбулося урочисте відкриття Року англійської мови в Україні на освітньому окрузі №6 «Рівний-рівному», організоване вчителями та учнями Соледарської ЗОШ №13 та Соледарської ЗОШ №14. Захід пройшов на базі Соледарської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №13, який є опорним закладом на освітньому окрузі.

http://school-13.at.ua/_nw/0/59710214.jpg

На церемонію завітали багато гостей, серед яких заступник Соледарського міського голови Тетяна Корж, українські військові зі Спільного центру з контролю та координації питань припинення вогню та лінії розмежування сторін, вчителі, батьки, учні. У своїх виступах гості наголосили на необхідності і важливості вивчення англійської мови, яка дає можливість відкрити світ та досягти успіху. З привітальним словом до гостей свята звернулася і директор Соледарської ЗОШ №13 Галина Смага, яка дала старт Тижню англійської мови в школі, який пройде у всіх навчальних закладах відділу освіти Артемівської міської ради з 22 по 26 лютого. У своєму вступному слові вона нагадала, що саме у 2016 році виповнюється 30 років з часу відкриття першого класу з поглибленим вивченням англійської мови в нашій школі.

http://school-13.at.ua/_nw/0/24156614.jpg

В ході свята учні Соледарської ЗОШ №13 та Соледарської ЗОШ №14 продемонстрували свої таланти та вміння, знання англійської мови, жартували, веселилися та подарували масу позитивних емоцій своїм одноліткам, вчителям та гостям. З окремим номером виступили і вчителі англійської мови Соледарської ЗОШ №13.

Захід став не тільки відкриттям Року англійськ ... Читати далі »

Прикрепления: 1 · 2 · 3
Добавил: Organizator | Дата: 19.02.2016

У народі кажуть : « Народжені вмерти – залишаються жити в віках».

Класними керівниками 7 класів  з участю міської бібліотеки  було проведено виховна година «Небесна Сотня: історія безстрашних». Імена « Небесної сотні» розпеченим залізом  викарбовано в історії України.

   

Я буду жити, в пролісках весни.

З лелеками я повернусь додому.

Прийду у материнські сни,

Я ангелом зійду народу свому.

Шана та вічна пам'ять героям!

 

Участь учнів школи в флеш - мобі « Герої не вмирають».

... Читати далі »

Добавил: адміністратор | Дата: 19.02.2016 | Комментарии (0)

Летять, відлітають у вічність роки і скільки б їх не минуло, не зітруться у нашій пам’яті імена воїнів-афганців. З нагоди відзначення Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав учні 8,10 класів взяли  участь у загальноміському мітингу,   поклали квіти до пам’ятника загиблих в Афганістані. Схилили  голови перед пам’яттю загиблих наших земляків, воїнів-інтернаціоналістів, які  не повернулися  до батьківських осель в нашому місті (Кісліцін Андрій, Олешко Міхаіл, Гайдаров Олександр).

 

Учні 11 та 10–х класів запросили військовослужбовців на круглий стіл «Афганська війна, брудна, неоголошена…», під час проведення якого  полковнику Йосипу Івановичу було надано слово. Йосип Іванович розповів про палаючу Афганську землю, про те, як мужні воїни-інтернаціоналісти всім серцем сприйняли її біль, як свій, і до останнього подиху захищали інтереси її багатостраждального народу.

  ... Читати далі »

Добавил: адміністратор | Дата: 17.02.2016 | Комментарии (0)

Відкриття Року англійської мови в Бахмуті

     12 лютого відбулося урочисте відкриття Року англійської мови в Україні. Серед інших в церемонії взяли участь вчителі англійської мови Соледарської загальноосвітньої школи №13, продемонструвавши свої знання та творчі вміння.

Крім того, в рамках Року англійської мови в закладі розроблено та затверджено програму заходів на 2016 рік, в яких планується задіяти педагогічний та учнівський колективи, батьківську громадськість.

На 20 лютого 2016 року заплановано урочисте відкриття Року англійської мови на освітньому окрузі №6 «Рівний-рівному», яке відбудеться на базі Соледарської школи №13.

Добавил: адміністратор | Дата: 13.02.2016 | Комментарии (0)

Пошук на сайті
Електронна пошта

soledar.osh13@gmail.com

Гаряча лінія
Сторінка facebook

 

Підпишись на канал
EU-UA ПОРТАЛ

Пришкільний табір

Статистика сайту
Соледарська ЗОШ 13 © 2018