м. Соледар, Донецька обл. 

 о ф і ц і й н и й  с а й т
Ви увійшли як Гість

Соледарська загальноосвітня школа
I-III ступенів
13 з поглибленим вивченням англійської мови

Головна » Архів матеріалів
« 1 2 ... 24 25 26 27 28 ... 33 34 »

     Колектив учнів Соледарської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №13 взяли участь у Всеукраїнському конкурсі «Моральний вчинок» з акцією «Україна – це МИ».

З метою підтримки бойового духу українських військовослужбовців, які виконують свій синівський обов’язок  в зоні АТО, захищаючи Україну від загарбників, та формування в учнів ціннісного ставлення особистості до суспільства і держави, виховання патріотичних почуттів та поваги до героїчного подвигу українського воїна вчителями Соледарської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 13 Тетяною Андріановою,  Олександром Пойдою, Ларисою Лотоховою та Наталею Ячмінь за підтримки учнівського колективу 11 класу  було створено відео-привітання українським військовим з нагоди Дня Збройних Сил України.

 Ініціаторами цього проекту виступили учні школи, які і зіграли в кліпі головні ролі, а саме виконавці пісні учні 11 класу Іван Корсун та Антон Погорєлов, учениця 2-В класу Дар’я Потапенко, учень 11 класу Михайло Іщенко, учениця 5-А класу Дар’я Пруднікова, учнівські колективи 2-В, 5-х, 10-х, 11 класів. У відеоролику висвітлено не тільки спільну співпрацю навчального закладу з військовослужбовцями, але й спільно організовані та проведенні акції: «Висадка «Алеї Відродження»», «Озеленяємо рідне місто». Проведенні акції сприяли зміцненню патріотичного духу учнівської молоді, екологічній просвіті й вихованню через турботу про красу та затишок ... Читати далі »

Добавил: адміністратор | Дата: 18.05.2016 | Комментарии (0)

Хто не знає історії свого народу, той не є патріотом Вітчизни.

З метою гідного вшанування подвигу українського народу в Другій світовій війні, його вагомого внеску в перемогу Антигітлерівської коаліції у Соледарській ЗОШ І-ІІІ ст..№ 13 потягом першої декади травня були проведені різноманітні заходи патріотичного характеру, які мали на меті увічнити пам'ять про воїнів, що захистили Батьківщину від нацизму, усвідомити значення миру на землі.

Серед учнів школи протягом тижня проходився  конкурс листівок « Привітай ветерана». Учні середньої та старшої ланки школи привітали учасників та дітей війни.

8 травня школярі старших класів брали участь у мітингах біля братських могил на мікрорайонах Дворіччя та Білокамянки.

 

9 травня у ході пам’яті  з покладанням квітів до братської могили у міському парку поряд із дорослими йшли учні 7 – 10 класів.

... Читати далі »

Добавил: адміністратор | Дата: 10.05.2016 | Комментарии (0)

У зв'язку з 30-ми роковинами Чорнобильської катастрофи в Соледарській ЗОШ №13 були проведені такі заходи:

  • Прес-конференція «Чорнобиль: сьогодні і завтра» представниками міської газети « Соляник» (Педагог-організатор Лотохова Л.С)

  • Виховні заходи «Чорнобиль і моє здоров’я» (Кл. керівники)

  • «Круглий стіл» на тему «Після Чорнобиля. Молодь та екологія» (Класні керівники Петрикєєва Н.Г.)  

      

  • Круглий стіл «Чорнобильська катастрофа та  міжнародне співтовариство» (Класні керівники Во ... Читати далі »

Добавил: адміністратор | Дата: 29.04.2016 | Комментарии (0)

У рамках підготовки до ЗНО психологічною службою школи було проведено тренінгове заняття для учнів 11 класу «Розвиток психологічної готовності учнів до ЗНО»

 Тренінгові вправи були націлені на:

  • ознайомлення з процедурою проведення тестування, формування розуміння важливості ЗНО;
  • забезпечення розвитку пізнавальних процесів та особистісних ресурсів учнів;
  • формування в учнів базових вмінь, навичок емоційної саморегуляції, розвинення  стресостійкісті;
  • формування  в учнів установки на системну самопідготовку до ЗНО.

 

Навички командної роботи завжди допоможуть збудувати успішне майбутнє.

 

«Мозковий штурм»

... Читати далі »

Добавил: адміністратор | Дата: 26.04.2016 | Комментарии (0)

Донецький обласний еколого-натуралістичний центр проводить Всеукраїнський юнацький конкурс «В об'єктиві натураліста-2016». Учні 9-А класу Соледарської загальноосвітньої школи №13 представили на ньому роботу про природну та антропогенну ерозію грунту в місті Соледарі, а також провели акцію з висадки дерев екологічною бригадою на даній території.

Добавил: адміністратор | Дата: 22.04.2016 | Комментарии (0)

     На виконання Указу Президента України від 16 листопада 2015 року №641/2015 «Про оголошення 2016 року Роком англійської мови в Україні» 20 квітня пройшов міський етап обласного фестивалю, присвяченого 400-річчю з дня смерті Вільяма Шекспіра, «Мовою Шекспіра», в якому взяли участь і школярі Соледарської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №13. Конкурс проходив за кількома номінаціями.

     За результатами конкурсу всі представники нашої школи стали призерами: диплом ІІ ступеня здобула учениця 9-А класу Анастасія Міхєєва (учитель Наталя Подзерка), диплом ІІІ ступеня отримала учениця 10-Б класу Ольга Ільїна (учитель Марія Мініна), диплом ІІ ступеня виборов учитель англійської мови Роман Ляшенко. Переможцем серед вчителів та володарем диплому І ступеня стала учитель англійської мови Ірина Мирошниченко.

     Щиро вітаємо всіх призерів та бажаємо їм нових перемог!

 

Добавил: адміністратор | Дата: 22.04.2016 | Комментарии (0)

15 квітня в МЦДЮ міста Бахмута було підведено підсумки міського конкурсу «Ми - молоді».

     За результатами всіх випробувань, які включали проведення відео-уроку учасника конкурсу, інтелектуальне змагання та публічний виступ з актуального питання в педагогіці, диплом ІІ ступеня виборола вчитель української мови та літератури Соледарської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №13 Тетяна Фоменко.

     Колектив школи радо вітає Тетяну Віталіївну та бажає їй нових перемог!

Добавил: адміністратор | Дата: 22.04.2016 | Комментарии (0)

 14  квітня  2016 року  в місті Соледар  на освітньому окрузі №6 «Рівний рівному» відбувся дитячий квест «Маленькі екологи-2016». У заході прийняли  участь вихованці старших груп  дошкільних установ: учні 1-х класів школи     а також  вихованці дошкільного навчального закладу комбінованого типу ясел-садка  №17 «Орлятко» , дошкільного навчального закладу комбінованого типу ясел-садка №59 «Червона  квіточка» та навчально-виховного комплексу «загальноосвітній навчальний  заклад-дошкільний навчальний заклад» № 23 «Сонечко».

    Цікавий ігровий  сюжет об’єднав  79 малюків.  Діти   розподілені на команди,  вирушили  по станціям, визначеним на картах: «Жучка-павучка», «Туристичній», «Сороки-листоноши», «Білочки», «Забави».  

   Вони успішно  пройшли всі випробування  та справилися  з  завданнями:  назвали правила поведінки у природі,  розгадали екологічні ребуси, загадки, логічні задачі,   взяли участь у естафетах, грі-хороводі за що отримали літери з екологічного послання для  мешканців міста.

   Велике починається з маленького.  Важливою  подією під час квесту&n ... Читати далі »

Добавил: адміністратор | Дата: 18.04.2016 | Комментарии (0)

15 квітня до Соледарської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 13 завітали захисники нашої батьківщини – воїни АТО, за участі яких було проведено виховні години « Мужність випадковій не буває»  у 9 – 11 класах ( 103 учні, класні керівники Лотохова В.О., Гігінарі І.Є., Петрикєєва Н.Г., Кашеварова О.В., Гагарян Л.А.)  , присвячених другій  річниці учасників АТО.  Діти радо вітали гостей і на згадку  про зустріч подарували власноруч вироблені обереги. Заходи сприяли вихованню почуття патріотизму, вміння співпереживати, гордості за мужність наших воїнів.

 http://school-13.at.ua/_nw/0/04081255.jpg

Прикрепления: 1 · 2
Добавил: Organizator | Дата: 15.04.2016 | Комментарии (0)

Конкурс ІТпроектів

Пошук на сайті
Електронна пошта

soledar.osh13@gmail.com

Гаряча лінія
Сторінка facebook

 

Підпишись на канал
EU-UA ПОРТАЛ

Пришкільний табір

Статистика сайту
Соледарська ЗОШ 13 © 2018