м. Соледар, Донецька обл. 

 о ф і ц і й н и й  с а й т
Ви увійшли як Гість

Соледарська загальноосвітня школа
I-III ступенів
13 з поглибленим вивченням англійської мови

Головна » Архів матеріалів
« 1 2 3 4 5 ... 30 31 »

18 травня учні Соледарської загальноосвітньої школи №13 з поглибленим вивченням англійської мови взяли участь у Всеукраїнській дитячо-юнацькій військово-патріотичній грі «Сокіл – Джура», яка проходила в місті Соледар. 10 роїв із закладів загальної середньої освіти Соледарської міської об`єднаної територіальної громади змагалися за звання «Найсильніші, найспритніші, найкрасивіші!»

Кожна команда мала свою назву, емблему, девіз та прапор. Під час гри рої отримали 8 завдань різноманітної тематики, де мали змогу показати свої знання з історії, медицини, проявити свої фізичні вміння, зібрати палатку на час, поділитися з присутніми виконаною доброю справою, а також проявити свої творчі знання.

Усі команди захищали свою честь та честь своєї школи.

Компетентне журі, до складу якого увійшли Вікторія Юріївна Фоменко (головний спеціаліст з питань загальної середньої освіти), Аліна Леонідівна Лозиняк  (завідувач міського методичного кабінету), ... Читати далі »

Добавил: адміністратор | Дата: 18.05.2018 | Комментарии (0)

Час, коли мрії оживають….. Соледар і Гостомель  разом!                                    

Як все починалося.... 1,5 року тому під час скайп-зустрічі до Дня Соборності, яку було організовано військовим журналістом Тарасом Гренем  та  спеціалістом відділу освіти м.Ірпеня – Тетяною Панасюк, було прокладено  Місток Дружби між школярами Соледарської ЗОШ І-ІІІст.№13 та Ірпінською  ЗШ №13... А потім : листи, подарунки, вітання між 4-В (тоді ще 3-В, класний керівник Ячмінь Н.Л.), віночок дружби, класний куточок дружби, приємна зустріч  зі Світланою Копаницею (класний керівник 4-В з с.Гостомель) і плани на майбутнє.

14 травня ці плани втілилися у життя!  Учні  4-В та 3-А класів (кл.керівники Ячмінь Н.Л. та Зелена Л.Є.), заступник з виховної роботи Андріанова Т.О. з дружнім візитом  відвідали Ірпінську ЗШ№13. Директор школи Волод ... Читати далі »

Добавил: адміністратор | Дата: 18.05.2018 | Комментарии (0)

У Соледарській загальноосвітній школі №13 травневі свята продовжуються!

17 травня учні школи святкували відносно нове народне свято День вишиванки. Це свято покликане сприянню єдності і культурного відродження всього багатонаціонального українського народу. Дуже приємно відзначати, що з кожним роком кількість учнів, які з гордістю вдягають вишиванку, збільшується.

Класними керівниками молодшої ланки протягом дня було проведено виховні години «Народні символи України», «3 Україною в серці», «Наш пошук і творчість - тобі, Україно!».

Діти 1-11 класів та вчителі школи прийняли участь у флешмобі «Україна – ти в наших серцях», де діти вражали красою та різнокольоровістю своїх вишиванок.

Приєднуйтесь до нас! Любіть та шануйте традиції своєї батьківщини!

 

 

Добавил: адміністратор | Дата: 17.05.2018 | Комментарии (0)

З метою поглиблення знань учнів про Європу, формування європейського світогляду, сприяння поширенню знань про Європейський Союз, підвищення громадянської та політичної культури в Соледарській загальноосвітній школі І – ІІІ ступенів №13 пройшов флешмоб серед учнів 6-7-х класів під назвою «Європа багатолика: єдина, близька, велика!»

Учні виступали у ролі маленьких зірочок та утворили велике коло у вигляді прапора Євросоюзу.

Під час флешмобу діти отримали купу задоволень.

Добавил: адміністратор | Дата: 16.05.2018 | Комментарии (0)

З метою гідного вшанування подвигу українського народу в Другій світовій війні у Соледарській ЗОШ І-ІІІ ст..№ 13 з поглибленим вивченням англійської мови потягом першої декади травня були проведені різноманітні заходи патріотичного характеру, які мали на меті увічнити пам'ять про воїнів, що захистили Батьківщину від нацизму, усвідомити значення миру на землі.

Серед учнів школи протягом тижня проходився конкурс малюнків «Ми пам’ятаємо подвиг нашого народу». Учні середньої та старшої ланки школи привітали учасників та дітей війни.

8 травня школярі старших класів брали участь у мітингу біля братської могили на мікрорайоні Дворіччя.

Добавил: адміністратор | Дата: 08.05.2018 | Комментарии (0)

3 травня в Соледарській загальноосвітній школі № 13 відбувся конкурс краси та грації «Міні-міс  Весна – 2018» серед учнів 3-х та 5-х класів. Дівоча краса – це і ніжність і доброта, уміння спілкуватися і здатність правильно оцінити себе, свої можливості.

У конкурсі взяли участь 6 претенденток на звання «Міні-міс Весна». Кожна дівчинка проявила себе творчо та креативно, тому свято пройшло цікаво, захопливо, на високому рівні.

Учасниць конкурсу прийшли підтримати, привітати та дати пораду переможниці минулого конкурсу «Міні-міс Весна – 2017» - Олександра Драгниш, Катерина Біленко та Марія Ткачова.

Компетентному журі у складі Пойди Олександра Сергійовича (заступника директора з НВР), Андріанової Тетяни Олександрівни (заступника директора з ВР), Груші Артема Олександровича (вчителя трудового навчання), Василенко Тетяни Олександрівни (вчителя математики) було дуже складно визначити найкращу. Але після емоційних суперечок все ж визначили наступні номінації:

... Читати далі »

Добавил: адміністратор | Дата: 04.05.2018 | Комментарии (0)

З нагоди відзначення 100 – річчя подій Української революції 1917 – 1921 років з метою вшанування пам`яті  її учасників на період до 2021 року в Соледарській загальноосвітній школі №13 були проведені заходи:

Для 10 – х класів вчителем історії Петрикєєвою Н.Г.  були проведені тематичний урок «Початок Української революції «Лабораторія державотворення»», та урок – самоврядування «… На сторожі прав і вільності Української землі»

Для учнів 11 – А класу була створена читацька конференція «Утворення Української держави», а для учнів 11 – Б класу – Урок державотворчих процесів. Журналістське розслідування. «Міфи про Українську революцію, відділити правду від вигадки»

Для учнів 9 – х классів були проведені інформаційні хвилинки – 100 – річчя прийняття Конституції.

Серед учнів 8 – х класів проведений квест «Місця пам`яті революції».

А для учнів 6 – 7 класів вчителями історії Петрикєєвою Н.Г.  та Стебляк С.О. було проведено відеоурок на тему: «100 років Українській революції».

В шкільній бібліотеці для учнів школи бібліотекарем Семігук З.П. була створена тематична виставка, де діти мали змогу ознайомитися з історією Української революції. Літературу й поліграфічну продукцію, що стали матеріалами виставки, наша школа отримала в якості подарунка від ГО «Україн ... Читати далі »

Добавил: адміністратор | Дата: 26.04.2018 | Комментарии (0)

23 квітня 2018 року – день проведення єдиного уроку англійської мови в школах області. В нашій школі в рамках цієї події було проведено уроки з теми «Весь світ – театр». Уроки присвячено річниці з дня народження В.Шекспіра. Уроки проводились з учнями різних класів, учні готували малюнки, інформації, читали уривки з творів драматурга, розігрували інсценування, розгадували кросворди.

Проведення уроку “Весь світ – театр”, в 1-А класі, вчитель Забара А.Ю. Учні познайомились з біографією  письменника, що включала інформацію про життя та  його літературну творчість.  Діти також створили галерею малюнків по темі «З тетра починається життя….»

Проведення уроку “Весь світ – театр”, в 6-А класі, вчитель Кашеварова О.В. Учні розгадували кросворд, що включав інформацію про життя та літературну творчість письменника. Діти читали сонети та їх літературні переклади, зроблені С.Маршаком. Деякі учні запропонували власні спроби літературного перекладу з ілюстраціями.

< ... Читати далі »

Добавил: адміністратор | Дата: 23.04.2018 | Комментарии (0)

Пошук на сайті
Електронна пошта

soledar.osh13@gmail.com

Пришкільний табір

EU-UA ПОРТАЛ

Підпишись на канал
Сторінка facebook

 

Гаряча лінія
Статистика сайту
Соледарська ЗОШ 13 © 2018