Головна » Архів матеріалів
« 1 2 3 4 5 ... 32 33 »

З 05.06 по 10.06 у місті Івано-Франківськ відбувся чемпіонат України з волейболу (шкільна ліга серед дівчат та юнаків 2004 р.н.). У змаганнях приймали участь команди дівчат з 9 різних областей та команди хлопців з 13 областей. Команда дівчат Донецької області з м. Соледар увійшла у фінал та посіла 4 місце.

Учасники нашої команди отримали позитивні емоції від міста та людей, які  люб’язно їх зустріли. Також діти завітали у великий зоопарк м. Києва, де теж зарядилися позитивним настроєм. А у м. Івано- Франківськ команду зустріли представники організації «Чисті серцем». Вони провели екскурсію містом, запросили відвідати монастир та пригостили смачним обідом. А наприкінці насиченого дня спортсменок запросили до консульства Угорщини. Там їм показали Книгу Добра, в якій зібрано 50 найкращих реальних історій про Добро навколо нас та 50 малюнків («Добро очима дітей»). Як відомо, одну з історій написав учень нашої школи Марк Тищук.  Гостів познайомили також з іншими оповіданнями про добрі вчинки, від яких захоплювало подих. Також представники організації «Чисті серцем» пригостили дітей ласощами з Угорщини.

Дівчаткам нашої команди все дуже сподобалось. Вони мріють повернутися в Івано-Франківськ ще.

Добавил: адміністратор | Дата: 14.06.2018 | Комментарии (0)

Ми веселі, енергійні, 100 відсотків позитивні! День приніс нові відкриття, веселощі, радість спілкування з друзями, командні ігри та задоволення від активного проведення часу!

Добавил: адміністратор | Дата: 14.06.2018 | Комментарии (0)

Здоров'я – основа усього на світі,

Здоровими бути бажають всі діти,

Для цього потрібно щоденно вмиватись,

Робити зарядку і тепло вдягатись.

Себе гартувати водою і сонцем.

І солодко спати з відкритим віконцем.

І їсти усе, що на стіл подають,

Бо страви нам росту і сил додають.

• І загін – «Ми за здоровий спосіб життя» ( Потапова Є.С.)
  • ІІ загін – «Around the sport» (Гелуненко Р.Ю.)
  • ... Читати далі »
Добавил: адміністратор | Дата: 13.06.2018 | Комментарии (0)

Сьогодні на заняттях вихователі впроваджували особистісно орієнтоване спілкування, створювали різними засобами позитивну емоційну атмосферу духовного взаємозбагачення. Саме через таку діяльність діти істотно розширили свій кругозір, навчилися працювати в команді, перевірили і поглибили свою загальну ерудицію з англійської мови.

Учні зробили висновок, що мовний табір - це надзвичайно активний, веселий та корисний відпочинок, який поєднаний з навчанням.

• І загін – «Здорове харчування» ( Потапова Є.С.)
  • ІІ загін – інтегрований захід «Веселі змагання» (Тихонюк К.В.)
  • ІІІ загін – « Спорт – стиль життя» (Кучеренко Т.В.)
  • IV загін – «Майстер-шеф» (Мініна М.Л.)

Добавил: адміністратор | Дата: 12.06.2018 | Комментарии (0)

Стартував новий тиждень в таборі. Розпочався він з таких заходів:

• І загін – «Sport in Our Life» ( Мирошниченко І.О.)

• ІІ загін – «Sport» (Тихонюк К.В.)

• ІІІ загін – «Спорт та ігри» (Козлова К.А.)

• IV загін – «Здорове харчування» (Мініна М.Л.)

Добавил: адміністратор | Дата: 11.06.2018 | Комментарии (0)

08 червня 2018 року в Соледарській загальноосвітній школі І – ІІІ ступенів № 13 відбулося свято випускників «Прощавай, 9 клас». Свято відбувалося в Соледарському будинку культури. Випускний вечір чи не найважливіше свято в житті кожного дев’ятикласника. Вечірня сукня, зачіска і макіяж для дівчат чи костюм, сорочка та туфлі для хлопців — головні атрибути святкового образу. Цьогоріч діти 9-х класів відзначилися своєю креативністю. Випускники та їх батьки підготували дуже багато яскравих музичних привітань для вчителів та запрошених гостей. Серед запрошених секретар міської ради Редченко Світлана Миколаївна, начальник Управління освіти Замараєва Тетяна Олександрівна, які привітали і батьків, і дітей зі святом. Діти отримали купу задоволень.

Нехай у домі вашім завжди буде світло,

Хай люди усміхаються привітно,

Нехай земля квітчає шлях зі школи!

Здоров’я вам, надії та любові!

Добавил: адміністратор | Дата: 11.06.2018 | Комментарии (0)

Не можемо прожити ні дня без спорту!

Нам сонце світить з висоти!

Досягнем ми всесвітнього рекорду!

І збудуться всі мрії і надії!

Сьогодні дітей очікували цікаві заходи, підбиваючи підсумки за тиждень, вихованці робили проекти, колажі.

Добавил: адміністратор | Дата: 08.06.2018 | Комментарии (0)

Майже всі діти люблять спорт, адже – це здоров’я, сила та краса нашого організму, тому діти із задоволенням включилися у всі заходи, які пропонували їм вихователі. Вихованці табору зрозуміли, що вчити англійську мову можна цікаво, весело та із захопленням.

І загін – заняття «Мої улюблені тварини» (Мирошниченко І.М.)

ІІ загін – вікторина «Healthyfood» (Тихонюк К.В.)

ІІІ загін – «Корисні та погані звички» (Кучеренко Т.В.)

IV загін – вікторина «Sport in our life» (Мініна М.Л.)

Добавил: адміністратор | Дата: 07.06.2018 | Комментарии (0)

Щодня в таборі діти дізнаються про щось нове та цікаве. Сьогодні вихованців очікували такі заняття:

І загін – інтерактивне заняття «Спорт – моє хобі» (Мирошниченко І.О)

ІІ загін – проект «Healthy and Unhealthy food Poster» (Тихонюк К.В.)

ІІІ загін – урок-гра «SportandGames»(Козлова К.А.)

IV загін – гра «Веселі тварини» (Подзерка Н.В.)

Після занять вихованці займалися оформленням театральної ширми, яку подарував Британський ресурсний центр. Діти з великим задоволенням взялися за справу.

Добавил: адміністратор | Дата: 06.06.2018 | Комментарии (0)

Спорт – це весело і корисно, а особливо, якщо заняття спортом поєднані із вивченням іноземної мови. Сьогодні вихованці чудово провели час і вкотре впевнилися, що спорт корисний для здоров’я.

І загін – проект «Здорове харчування» (Потапова Є.С.)

ІІ загін – заняття «Ourfood» (Тихонюк К.В.)

ІІІ загін – гра «Спорт» (Кучеренко Т.В.)

IV загін – гра-квест«Англійські перегони» (Курасова І.М.)

Добавил: адміністратор | Дата: 05.06.2018 | Комментарии (0)