Головна » Архів матеріалів
« 1 2 ... 29 30 31

З 26 по 31 березня цього року в Луцьку пройшов чемпіонат України з класичного пауерліфтингу серед чоловіків і жінок, на якому успішно виступила команда «Артемсіль», в складі якої були і учні Соледарської загальноосвітньої школи № 13. Соледарці завоювали перше місце серед чоловічих команд спортивних клубів та друге місце серед областей.

Золота медаль виборола  студентка АІТа, випускниця нашої школи у 2014 році,  15-річна Альона Борщєвська (вагова категорія - до 72 кг). Вона виконала вправу присідання зі штангою вагою 100 кг, жим штанги лежачи - 57,5 ​​кг, станова тяга - 136,5 кг (рекорд України). Альона стала чемпіонкою України, чотирикратною рекордсменкою України з класичного пауерліфтингу та п'ятикратною рекордсменкою Донецької області.

Перше місце зайняв учень Соледарської ЗОШ №13 Вадим Гутник (вагова категорія до - 53 кг), присідання - 105 кг, жим штанги лежачи - 75 кг, станова тяга - 137,5 кг. На цих змаганнях він завоював титул чемпіона України.

За тиждень до чемпіонату в Луцьку наші важкоатлети відмінно проявили себе на змаганнях в Мукачеві, де також посіли призові місця.

Виїзні змагання в значній мірі сприяють підвищенню професійної майстерності спортсменів. Школа пишається своїми учнями та випускниками та бажає їм подальших перемог і нових звершень!

Добавил: Organizator | Дата: 18.04.2015 | Комментарии (0)

З 03 по 07 квітня в місті Дніпропетровськ проходив ІV етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій. Донецька область була представлена лише учнем 11-А класу Соледарської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №13 Данилом Колесовим.

За результатами двох турів ІV етапу Данило набрав найбільшу кількість балів серед учнів 11 класів всієї України і здобув диплом І ступеня на Всеукраїнському рівні.

Педагогічний та учнівський колективи щиро вітають Данила Колесова з цією великою перемогою і бажають йому подальших перемог та нових успіхів у майбутньому.  Даниле, ми пишаємося тобою!

Добавил: apoydaalexander | Дата: 07.04.2015

24 февраля в Соледарской ОШ № 13 прошел спортивный фестиваль в рамках городского масштаба г.Артемовска «Веселые старты» среди учащихся 2-11 классов.

Спортивное мероприятие в школе провели учителя физкультуры и посетили заслуженные деятели спорта Соледара и тренера спорткомплекса «АРТЕМСОЛЬ».

Шумно, весело и азартно было в спортзале 13-й школы во время соревнований. Все дети с удовольствием приняли активное участие в спортивном конкурсе, как малыши, так и ученики среднего и старшего звена.
В конце мероприятия ребята-победители были отмечены грамотами и сладкими призами

Прикрепления: 1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9
Добавил: адміністратор | Дата: 14.03.2015 | Комментарии (0)

Вітаємо на новому офіційному сайті Соледарської загальноосвітньої школи № 13!

Добавил: адміністратор | Дата: 01.02.2015 | Комментарии (0)

1-10 11-20 ... 281-290 291-300 301-304