м. Соледар, Донецька обл. 

 о ф і ц і й н и й  с а й т
Ви увійшли як Гість

Соледарська загальноосвітня школа
I-III ступенів
13 з поглибленим вивченням англійської мови

Головна » Архів матеріалів
« 1 2 3 4 5 6 ... 34 35 »

11 жовтня учні 9-х класів прийняли участь у Козацьких розвагах – спортивних змаганнях, приурочених до Дня захисника України та Дня українського козацтва. У запеклій боротьбі, проявляючи спритність, силу, сміливість та відвагу, перше місце посіла команда 9-В класу, друге місце – команда 9-А класу, третє – команда 9-Б класу. Рада СОК «Спартак» вітає переможців, бажає міцного козацького здоров'я, незламної волі до перемоги та патріотичного духу, який допоможе долати будь-які перешкоди!

Добавил: адміністратор | Дата: 11.10.2018 | Комментарии (0)

Поміж багатьох свят у календарі є день, коли настрій усієї країни особливо піднесений і радісний. У перший тиждень жовтня країна урочисто відзначає День працівників освіти - день, коли навчальні заклади майорять осінніми квітами і розквітають посмішками вихованців та педагогів.
Відбулося таке свято і в Соледарській загальноосвітній школі №13. В актовій залі зібрався весь педагогічний колектив, а учні підготували чудові концертні номери й привітання. Зі словами вдячності виступили секретар Соледарської міської ради Редченко Світлана Миколаївна, перший заступник голови Рогоза Ольга Олександрівна, начальник Управління освіти Замараєва Тетяна Олександрівна, начальник відділу культури Кучер Олександр Олексійович, керівник Соледарської ЗОШ №13 Лотохов Сергій Васильович.

Профкомом школи були відзначені усі ювеляри педагогічної праці, які отримали невеличкі презенти та квіти.

На розсуд глядача були представлені веселі сценки та пісні з учнівського життя, в яких брали участь учні 4-В, 8-Б (Дмитро Іщенко, Іван Воронін), 9-А, 10-А, 10-Б, 11-А(Анастасія Дорошева), 11-Б(Аліса Денищик) класів. Чудовий настрій і заряд енергії отримали працівники школи від сяючих очей учнів, від їхніх посмішок.

... Читати далі »

Добавил: адміністратор | Дата: 08.10.2018 | Комментарии (0)

З нагоди Дня німецької єдності – державного свята Німеччини, що відзначається щорічно 3 жовтня, був проведений Єдиний урок німецької мови в Соледарській загальноосвітній школі I-III ступенів №13 з поглибленим вивченням англійської мови.

Вчителями німецької мови Козловою К.А.,Потаповою Є.С. було проведено урок у 5-Б класі на тему «Німеччина», метою якого було розширення знань учнів про країну, мову якої вивчаємо, систематизувати лексику з теми «Німеччина», практикувати в усному мовленні вивчені лексичні матеріали, систематизувати знання, вміння та навички учнів в обговоренні міст Німеччини. На уроці було використано такі форми роботи: віртуальна подорож, гра, робота в групах, дискусія.

Добавил: адміністратор | Дата: 03.10.2018 | Комментарии (0)

21-23.09.2018р в м.Близнюки Харківської області проводився міжрегіональний ХVІ турнір з волейболу, присвячений пам’яті засновника волейболу Близнюківського району В.Б. Єгорова серед дівчат 2007-2008р.н., у якому прийняло  участь вісім команд (Близнюки 1,2,  Первомайськ, Орілька, Лозова, Соледар 1,2, Сіверськ).

Команда Соледарської ЗОШ №13: Семеновська Віолетта, Груша Катерина, Потапенко Дар’я, Волошко Софія, Бричак  Ольга, Кратка Валерія, Огаркова Анна, Сорока Мирослава виборола І місце та нагороджена грамотами, медалями, кубком та солодощами .

Друга команда у складі: Іващенко Софії, Касьянової Влади, Балкової Влади, Сіробаби Єлизавети, Васількової Єлизавети, Терещук Анни, Раковиці Марії, Токарєвої Олени, Шаповалової Софії, зробили перші  кроки у змагальній діяльності. Команда дівчат здобула лише одну перемогу у старшій віковій групі, але боролася з кожною командою достойно.

Тренери Опришкова С.Г., Гагарян Л.А. та Опришков О.О. дякують батькам дівчат, ДП «Артемсіль», профкому ДП,   директору спорткомплексу Луцику А.В., інструктору з фізичної культури Кожушко Р.Г за підтримку дівчат та за& ... Читати далі »

Добавил: адміністратор | Дата: 24.09.2018 | Комментарии (0)

14 вересня в Соледарській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №13 з поглибленим вивченням англійської мови пройшов День здоров'я. Ідея проведення свята була дуже актуальною, має велике профілактичне та виховне значення. Участь у заходах дала учням можливість отримати заряд бадьорості і доброго настрою. А ще відчути себе однією великою шкільною родиною.

Добавил: адміністратор | Дата: 14.09.2018 | Комментарии (0)

7 вересня на стадіоні «Соляник» серед шкіл Соледарської ОТГ пройшли «Веселі старти» - спортивні змагання, присвячені Дню фізичної культури і спорту. Збірна команда Соледарської загальноосвітної школи № 13, яку представляли учні 8-9 класів (Прончакова Софія, Стальчук Єгор, Єфімович В'ячеслав, Двуреченський Владислав, Синиця Інна, Чаплик Антоніна, Григоренко Сніжана, Головченко Сергій, Крайнюк Андрій, Альяних Анастасія, Цимбал Анастасія, Вакуленчик Дар’я, Абісов Артем, Горшков Станіслав, Мороз Дмитро), виборола перше місце.

Також збірна команда Соледарської загальноосвітної школи №13 була нагороджена за зайняте перше місце у заліку спартакіади за 2017-2018 навчальний рік.

Добавил: адміністратор | Дата: 07.09.2018 | Комментарии (0)

    Кожен рік віддаляє нас від тієї великої кровопролитної світової війни. Живою і невмирущою є пам`ять про тих, хто ціною власного життя відстояв мир, свободу і незалежність Батьківщини, врятував світ від загарбників.

    5 вересня учні 8 – В класу Соледарської загальноосвітньої школи  І - ІІІ ступенів №13 з поглибленим вивченням англійської мови разом з керівником школи Лотоховим С.В., заступником директора з ВР Андріановою Т.О. та класним керівником Курасовою І.М. вшанували пам`ять загиблих та поклали квіти на мітингу, присвяченому 75 - річчю визволення Донбасу від загарбників.

    Низький уклін за той  подвиг заради миру та перемоги. Теперішнє покоління у вічному боргу за те, що в жахливий час ветерани зустрічали свою юність, дивлячись в очі смерті на фронті або в тилу.

Добавил: адміністратор | Дата: 05.09.2018 | Комментарии (0)

       В Соледарській загальноосвітній школі №13 з поглибленим вивченням англійської мови 3 вересня відбулося свято Першого дзвоника, яке є особливо хвилюючим для першокласників та для майбутніх випускників. В цьому році наша школа відкрила свої двері для 78 першачків.

      Першокласників, учнів нашої школи та усіх присутніх прийшли привітати заступник Соледарського міського голови С.М. Редченко, яка представила усім присутнім нового керівника Соледарської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів №13 з поглибленим вивченням англійської мови Лотохова С.В., голова профспілкового комітету ДП «Артемсіль» А.П. Попов, головний спеціаліст з питань загальної середньої освіти В.Ю. Фоменко, ветеран праці ДП «Артемсіль» В.С. Захаренко, депутат О.М. Альяних.

     Зі словами привітання виступили й випускники нашої школи та подарували першачкам футбольні м`ячі.

    Незабутньо та зворушливо звучали вірші з уст маленьких першокласників, які вже сьогодні вперше у своєму житті сіли за шкільні ... Читати далі »

Добавил: адміністратор | Дата: 03.09.2018 | Комментарии (0)

31 серпня 2018 року було проведено міське методичне об єднання вчителів  іноземних мов. Проблема, над якою працює ММО «Формування, розвиток та удосконалення  ключових  компетентностей учнів засобами іноземних мов» перший рік. Вчителі  вивчали такі ключові поняття: «стандарт освіти»,  «державний стандарт  базової  середньої освіти», «компетентність» та «компетенція», тощо, та основні інструктивно-теоритичні друковані матеріали рекомендовані  Міністром  освіти та науки  України на 2018-2019 рік.

ММО вчителів іноземних мов  будує свою  роботу у відповідності  з метою  підвищення якості освіти і ефективності навчання учнів, розвиток професійної  компетентності вчителів, а також займається вирішенням наступних задач:

1.Використання  інформаційно-комунікативних технологій в роботі всіх учасників  освітнього процесу.

2.Впровадження педагогіки співпраці на уроках іноземної мови.

3.Впровадження інтегрованого навчання з метою формування міжпредметних  компетнтностей учнів.

4. Організація та вдосконалення роботи з обдарованими дітьми.

5. Підвищення якості викладання на основі інноваційних технологій.

Задачі ММО реалізуються через наступні форми роботи: засідання ММО, інструктивні та практичні семінари для вчителів іноземних мов громади, тренінги, онлайн спілкування, проведення предметної олімпіади.

Напрямки роботи ММО на 2018-2019 рік

  1. Робота з обдаровани ... Читати далі »
Добавил: адміністратор | Дата: 31.08.2018 | Комментарии (0)

Конкурс ІТпроектів

Пошук на сайті
Електронна пошта

soledar.osh13@gmail.com

Гаряча лінія
Сторінка facebook

 

Підпишись на канал
EU-UA ПОРТАЛ

Пришкільний табір

Статистика сайту
Соледарська ЗОШ 13 © 2019