Головна » 2017 » Грудень » 15 » АКЦІЯ «Твори добро»
АКЦІЯ «Твори добро»

Доброю традицією в Соледарській загальноосвітній школі І – ІІІ ступенів № 13 є проведення благодійних акцій. Цього місяця не було виключення, особливо напередодні великого свята – Дня Святого Миколая.

Учнівським та педагогічним колективами, педагогом – організатором була проведена акція «Ми не байдужі» під гаслом «Твори добро!», в ході якої було проведено ярмарок. За виручені кошти будуть придбанні подарунки до Дня Святого Миколая для дітей, що потрапили в складні життєві умови.

Учням та їх батьками були підготовленні смаколики та поробки, створенні своїми руками, які були представлені на аукціоні. Кожен клас сам готував своє місце продажу.

Проведена акція сприяла вихованню почуття єдності та гуманності серед учнівського колективу. Таким чином  бажання допомогти тим, хто цього потребує, знову всіх об’єднало.