Головна » 2017 » Квітень » 3 » Батьківський тиждень
Батьківський тиждень

В рамках місячника сімейно-родинного виховання в Соледарській школі І-ІІІ ступенів № 13 з поглибленим вивченням англійської мови було проведено батьківський тиждень «Життя одне – бережи  його!». Початок заходам поклав святковий концерт, в якому прийняли участь батьки наших учнів, продемонструвавши свої таланти. Ми почули привітання матусі учня 2-В класу Шишко Ольги піснею «Мамині очі». Батьки 7-В класу, об’єднавшись разом з дітьми, прочитали вірш «Весна». Свої театральні таланти показали батьки 5-Б класу, а батько учня 8-А класу Авдієнко Дмитро виконав пісню під гітару. Талановита бабуся учениці 11-А класу Таранова Людмила Михайлівна прочитала вірш «Доброта».

Протягом тижня психолог Олійник В.А. надавала консультації для батьків «Чому не  складуються доброзичливі стосунки у сім’ї», проводила індивідуальну роботу з учнями, які потребують посиленого психолого-педагогічного супроводу на тему відносин в сім’ї. Класними керівниками проведено батьківські збори за темою «Життя одне бережи його». На них було запрошено шкільного психолога, яка розповідала про зміни в характері та поведінці підлітків, зупинилася на питанні щодо найпоширеніших помилок у вихованні підлітків та інформувала батьків з питання етики сімейних відносин.

28.03 практичним психологом Олійник В.А. для класних керівників проведено тренінгові заняття.

29.03 відбулася виставка малюнків та поробок «Захоплення моєї сім’ї», на якій були представлені роботи, створені родинами наших учнів. Тут були витвори із бісеру, поробки до великодніх свят, в’язанні власноруч іграшки, малюнки, прикраси тощо.

Заступником директора з ВР Андріановою Т.О. та психологом Олійник В.А. 29.03 організовано та проведено батьківський всеобуч «Дружна сімя – першоджерело людського духу».

30.03 паралель п’ятих класів прийняла участь у спортивно-розважальній програмі «Тато, мама, я – спортивна сімя», що проводилася на базі спортивного комплексу. Були створені дві команди, до складу яких входили діти та їх батьки. Проводилися естафети,  пов’язанні з життям родини: «Велике прання», «Подаруй квітку мамі», «Дорога до школи», «Приготуй сніданок», «Ранок в родині», «Сидячи за партою». Вболівальники також  приймали активну участь, підтримуючи свої команди віршомовками та плакатами.

Батьківський день у школі «Батьки – вчителі життя», який  відбувся 31.03, був завершенням батьківського тижня. В цей день батьки мали змогу спробувати себе в ролі вчителя та провести урок або класну годину. За результатами проведених заходів з’ясувалося, що вони були дуже різноманітні: бесіда-гра «Я і моя родина» (5-А), урок-розповідь «Моя професія» (6-В), круглий стіл «Моя музична сім’я», бесіда «Світ професій», бесіда з лікарем анестезіологом, майстер-клас з бісероплетіння (8-Б), з виготовлення 3D-панелі та малювання за допомогою кофе (5-Б), з виготовлення орігамі, майстер-клас «Повітря у моєму житті» (1-А), круглий стіл «Родинні свята», урок Основи здоров’я ( 3-А), майстер-клас з перукарства (9-А) тощо.