Головна » 2018 » Лютий » 12 » Чемпіонат Донецької області з волейболу / Першість школи з гімнастики серед учнів 6, 7 класів

8-11 лютого у м. Бахмут пройшов чемпіонат Донецької області з волейболу серед дівчат 2003 р.н. та молодшого віку. В змаганнях прийняли участь 10 команд: м. Бахмут, м. Лиман, м. Соледар, м. Слов’янськ, м. Сіверськ, м. Костянтинівка, м. Покровськ, м. Курахове. Учениці нашої школи вибороли друге місце. Так тримати, дівчата!!!

07.02. 2018 проведено першість школи з гімнастики серед учнів 6, 7 класів.  Перше місце зайняла команда 6-А класу та 7-Б класу. Учні змагалися у вправах з акробатики, рівноваги та силових вправ.