Головна » 2018 » Червень » 14 » Чемпіонат України з волейболу в Івано-Франківську
Чемпіонат України з волейболу в Івано-Франківську

З 05.06 по 10.06 у місті Івано-Франківськ відбувся чемпіонат України з волейболу (шкільна ліга серед дівчат та юнаків 2004 р.н.). У змаганнях приймали участь команди дівчат з 9 різних областей та команди хлопців з 13 областей. Команда дівчат Донецької області з м. Соледар увійшла у фінал та посіла 4 місце.

Учасники нашої команди отримали позитивні емоції від міста та людей, які  люб’язно їх зустріли. Також діти завітали у великий зоопарк м. Києва, де теж зарядилися позитивним настроєм. А у м. Івано- Франківськ команду зустріли представники організації «Чисті серцем». Вони провели екскурсію містом, запросили відвідати монастир та пригостили смачним обідом. А наприкінці насиченого дня спортсменок запросили до консульства Угорщини. Там їм показали Книгу Добра, в якій зібрано 50 найкращих реальних історій про Добро навколо нас та 50 малюнків («Добро очима дітей»). Як відомо, одну з історій написав учень нашої школи Марк Тищук.  Гостів познайомили також з іншими оповіданнями про добрі вчинки, від яких захоплювало подих. Також представники організації «Чисті серцем» пригостили дітей ласощами з Угорщини.

Дівчаткам нашої команди все дуже сподобалось. Вони мріють повернутися в Івано-Франківськ ще.