Головна » 2017 » Грудень » 4 » День інваліда в ЗОШ №13
День інваліда в ЗОШ №13

Щороку 3 грудня разом із світовою спільнотою Україна відзначає Міжнародний день інвалідів. На долю людей з обмеженими можливостями випали нелегкі випробування, однак вони, долаючи труднощі, проявляють виняткову силу духу і непохитну віру в життя.

У нашій школі День інвалідів — дата, яка покликана згуртувати сили для допомоги своїм дітям, що потребують особливої уваги та милосердя. Це добра нагода перевірити, що вже зроблено і що треба зробити для формування достойних умов життя скривджених долею дітей. Ніхто не повинен почувати себе забутим чи залишеним наодинці зі своїми проблемами.

Так у п`ятницю діти різних класів нашої школи подарували кожній дитині з обмеженими можливостями невеличкі привітання та маленькі подарунки.

Також діти та вчителі школи взяли участь у міському заході, присвяченому Міжнародному дню інваліда, на якому діти, які потребують особливого ставлення до себе, отримали музичні вітаня та подарунки від Соледарського міського голови О.М.Степаненко.

Пам’ятаймо про те, що серед нас є ті, хто щодня кидає виклик долі, збирає воєдино волю, життєві сили, терпіння і завзятість, щоб вистояти і жити гідно.
Дякуємо всім, хто опікується інвалідами, адже надання їм щоденної підтримки й допомоги — це реальний вияв людяності та любові до ближнього.