Головна » 2018 » Листопад » 9 » Тиждень української писемності та мови
Тиждень української писемності та мови

Стало вже доброю традицією у школі І–ІІІ ступенів  №13 з поглибленим вивчення англійської мови відзначати День української писемності та мови.

08.11.2018 р. у межах Тижня української писемності та мови учні 10-11-х класів виявили кмітливість та ерудицію під час гри  КВК «Барви рідного слова». Школярі активно відповідали на питання з історії виникнення української мови і письма, називали імена видатних українців, демонстрували знання з розв`язування ребусів, вгадування мелодій українських пісень, написання текстів на одну літеру, а також інсценування байок. У дружній атмосфері команди вітали один одного з перемогою.

09.11.2018р. учні 5-11 класів взяли участь у написанні Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності.

У День української писемності та мови (9 листопада) у Соледарській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №13 з поглибленим вивченням англійської мови пройшов шкільний етап конкурсу ім. Петра Яцика. У ньому взяли участь учні  початкової школи та 5-11-х класів.