Головна » 2018 » Лютий » 15 » День вшанування учасників бойових дій на території інших держав
День вшанування учасників бойових дій на території інших держав

Летять, відлітають у вічність роки і скільки б їх не минуло, не зітруться у нашій пам’яті імена воїнів-афганців. З нагоди відзначення Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав учні 8, 10 класів взяли участь у загальноміському мітингу, поклали квіти до пам’ятника загиблих в Афганістані. Схилили  голови перед пам’яттю загиблих наших земляків, воїнів-інтернаціоналістів, які не повернулися  до батьківських осель в нашому місті (Кісліцін Андрій, Олешко Міхаіл, Гайдаров Олександр).

Учні 11 та 10 – х класів запросили військовослужбовців на круглий стіл «Афганська війна, брудна, неоголошена …», де діти дізналися про палаючу Афганську землю, про те, як мужні воїни-інтернаціоналісти всім серцем сприйняли її біль, як свій, і до останнього подиху захищали інтереси її багатостраждального народу.