Головна » 2018 » Грудень » 7 » День Збройних сил України
День Збройних сил України

День Збройних сил України – це, насамперед, свято на честь тих, хто нині захищає територію нашої країни від ворогів, піклується про безпеку та зміцнення Української держави. Це свято військовослужбовців, завдяки духу яких, наша країна є суверенною незалежною державою.

6 грудня в Соледарську загальноосвітню школу І–ІІІ ступенів №13 з поглибленим вивченням англійської мови були запрошені військовослужбовці Спільного Центру з контролю та координації  питань припинення вогню та лінії розмежування сторін, для яких було проведено ряд заходів.

Вчитель початкових класів Ячмінь Наталія Леонідівна та учні 1-А класу провели урок-зустріч «Уклін всім, хто край свій боронить». Діти розмовляли про Батьківщину, Українських воїнів та їх мужність, патріотизм. Українські воїни – це і наші хлопчики, які в майбутньому стануть мужніми захисниками України.

Вчитель російської мови та літератури Гапанець Ірина Валентинівна та учні 8-А класу запропонували гостям урок – мужності «З Україною в серці».

Діти мали змогу поспілкуватися з військовослужбовцями на різні теми. Побажали усім козацької мужності, дідівської гідності, батьківської мудрості, незламної сили та віри у власні сили. Мирного неба та процвітання нашій державі!