м. Соледар, Донецька обл. 

 о ф і ц і й н и й  с а й т
Ви увійшли як Гість

Соледарська загальноосвітня школа
I-III ступенів
13 з поглибленим вивченням англійської мови

Головна » 2017 » Вересень » 8 » День здоров`я
16:05
День здоров`я

8 вересня в Соледарській загальноосвітній школі І – ІІІ ступенів №13 з поглибленим вивченням англійської мови пройшов День здоров`я, присвячений Дню фізкультури та спорту.

День здоров`я у школі – це велике свято, свято доброго настрою і спорту.

Ідея проведення Дня здоров`я була дуже актуальною та має велике профілактичне та виховне значення. Останніми роками ми бачимо тенденцію щодо погіршення здоров`я людей. З чим це пов`язано? Перш за все з відсутністю особистих мотивів людини в збереженні здоров`я. Ось чому необхідно щоб учні різного віку піклувалися про своє здоров`я. Ще Авіценна справедливо відмічав: «Головними цінностями в житті людини є не завойовані землі, не багатство у твоїх скринях. Головним скарбом у житті є здоров`я і щоб його зберегти, треба багато знати.»

Сам захід пройшов у формі квесту, в ході якого учні виконували різноманітні цікаві завдання, рухаючись за визначеним маршрутом. В цей день наші  школярі мали можливість позмагатися з іншими школярами різних шкіл нашої Соледарської об`єднаної громади, згадати цікаві рухливі ігри та основні принципи та правила здорового способу життя. Також діти 5 класів та 10- Б клас брали участь у загальноміському заході, присвяченому Дню здоров`я.

 

Хочеться відмітити і наших вчителів фізичної культури та їх команди, які були нагороджені почесними грамотами – це Світлана та Олег Опришкови. Так тримати й надалі!!!

Участь у заходах дала учням можливість отримати заряд бадьорості і доброго настрою, а ще відчути себе однією великою шкільною родиною.

Категорія: | Додав: адміністратор | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
Пошук на сайті
Електронна пошта

soledar.osh13@gmail.com

Гаряча лінія
Сторінка facebook

 

Підпишись на канал
EU-UA ПОРТАЛ

Пришкільний табір

Статистика сайту
Соледарська ЗОШ 13 © 2018
Безкоштовний хостинг uCoz