Головна » 2018 » Грудень » 20 » До Соледарської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №13 з поглибленим вивченням англійської мови завітав Святий Миколай

День Святого Миколая в Україні  традиційно святкують 19 грудня. Це зимове свято залишається одним з найулюбленіших і довгоочікуваних для всіх: дорослі шанують пам’ять Святого, а діти, зазвичай, знаходять під подушкою або в чобітках подарунки.

Цього року  було вирішено зустріти День Святого Миколая в рамках обласного конкурсу благодійницьких акцій, присвячених Дню Святого Миколая. Так учні 3-Б класу та класний керівник Кальченко О.М. привітали зі святом першачків невеличким концертом та усіх дітей нагородили дарунками, зробленими власноруч.

Актив самоврядування завітав з привітаннями до учнів початкової школи та подарували усім присутнім гарний настрій, посмішки та купу позитивних емоцій.

Бажання привітати усіх школярів, знову всіх об’єднало,  кожен з нас відчув себе помічником Святого Миколая.

Темна нічканаступає,
Снігомбілимзасипає