Головна » 2017 » Грудень » 21 » До Соледарської ЗОШ №13 завітав Святий Миколай
До Соледарської ЗОШ №13 завітав Святий Миколай

День Святого Миколая в Україні за традицією відзначають 19 грудня.  Це зимове свято залишається одним з найулюбленіших і довгоочікуваних для всіх: дорослі шанують пам’ять Святого, а діти, зазвичай, знаходять під подушкою або в чобітках подарунки.

Цього року  було вирішено зустріти День Святого Миколая в рамках обласного конкурсу благодійницьких акцій, присвячених Дню Святого Миколая. Так учні нашої школи привітали зі святом дітей початкових класів невеличким концертом. А тих, які потрапили у скрутне життєве становище, привітали солодощами,придбали спортивний одяг, організували безкоштовне харчування на ІІ семестр за виручені кошти від акції «Ми небайдужі», яка відбулася 15 грудня.

Актив самоврядування відвідав дітей дитячого дошкільного закладу «Червона квіточка» з театралізованою виставою «Найкращий подарунок від Святого Миколая» та вручив довгоочікувані подарунки.

Бажання допомогти тим, хто цього потребує, знову всіх об’єднало, кожен з нас відчув себе помічником Святого Миколая.