м. Соледар, Донецька обл. 

 о ф і ц і й н и й  с а й т
Ви увійшли як Гість

Соледарська загальноосвітня школа
I-III ступенів
13 з поглибленим вивченням англійської мови

Головна » 2018 » Квітень » 23 » Єдиний урок англійської мови
14:29
Єдиний урок англійської мови

23 квітня 2018 року – день проведення єдиного уроку англійської мови в школах області. В нашій школі в рамках цієї події було проведено уроки з теми «Весь світ – театр». Уроки присвячено річниці з дня народження В.Шекспіра. Уроки проводились з учнями різних класів, учні готували малюнки, інформації, читали уривки з творів драматурга, розігрували інсценування, розгадували кросворди.

Проведення уроку “Весь світ – театр”, в 1-А класі, вчитель Забара А.Ю. Учні познайомились з біографією  письменника, що включала інформацію про життя та  його літературну творчість.  Діти також створили галерею малюнків по темі «З тетра починається життя….»

Проведення уроку “Весь світ – театр”, в 6-А класі, вчитель Кашеварова О.В. Учні розгадували кросворд, що включав інформацію про життя та літературну творчість письменника. Діти читали сонети та їх літературні переклади, зроблені С.Маршаком. Деякі учні запропонували власні спроби літературного перекладу з ілюстраціями.

Проведення уроку “Весь світ – театр”, в 10-А класі, вчитель Мініна М.Л. Учні декламували уривки з творів Шекспіра готували літературні переклади сонету № 130.

Учні 9 – А класу (вчитель Подзерка Н.В.) підготували проекти про життя та творчість В.Шекспіра, презентували свої роботи в групах та індивідуально. Протягом уроку обговорили сюжети найвідоміших творів драматурга, згадали про сучасні версії екранізацій його творів. 

На уроці в 8 – А класі учні драматизували фрагмент п’єси В.Шекспіра «Ромео і Джульєтта», намалювали плакати з інформаційними повідомленнями.

Проведення уроку “Весь світ – театр”, в 7-А класі, вчитель Тихонюк К.В. Учні ознайомилися з біографією Шекспіра, провели конкурс малюнків до його творів.

Урок “Весь світ – театр” в 7-В класі, вчитель Курасова І.М.. В ході заняття учні розширили свої знання про літературну творчість драматурга. Вони підготували театральні маски та розіграли цікаві інсценування уривків творів письменника.

Категорія: | Додав: адміністратор | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
Пошук на сайті
Електронна пошта

soledar.osh13@gmail.com

Підпишись на канал
Сторінка facebook

 

Гаряча лінія
Пришкільний табір

Статистика сайту
Соледарська ЗОШ 13 © 2018
Безкоштовний хостинг uCoz