Головна » 2015 » Квітень » 18 » З Португалії - з бронзовою медаллю
З Португалії - з бронзовою медаллю

Учениця Соледарської ЗОШ № 13, плавчиня Євгенія Григоренко, яка в 2014 році стала майстром спорту України, взяла участь у міжнародному чемпіонаті «Multinations» в Португалії, де вона стала бронзовим призером.

До цих престижних змагань вона посилено готувалася - в основному в басейні спорткомплексу «Артемсолі». Ще на чемпіонаті в Харкові (де Євгенія Григоренко завоювала високий титул і була зарахована в юнацьку збірну команду України) на талановиту плавчиню звернули увагу тренери декількох спортивних клубів. Старший тренер однієї з них запропонував їй взяти участь у зборах, які проводилися в Італії. Отримавши добру підготовку на одній з італійських тренувальних баз, Євгенія вирушила на змагання до Португалії в хорошій фізичній формі.

На міжнародному чемпіонаті «Multinations», який відбувся 28-29 березня 2015 в португальському місті Ораіс, взяли участь команди 13 країн: Польщі, Туреччини, Ізраїлю, Чехії, Бразилії, Фінляндії, Австрії, Болгарії та інших. Євгенія Григоренко була в числі 8 спортсменів української юнацької збірної.

За два дні змагань вона пропливла 4 дистанції і взяла участь у трьох естафетах. Це був дуже напружений період, коли між етапами змагань (так званими сесіями) залишалося всього лише два з половиною години - дуже короткий проміжок часу для відновлення сил. Тим не менш, Євгенія Григоренко гідно виступила на цьому чемпіонаті. На дистанції 100 метрів на спині Женя посіла четверте місце. У трьох естафетних запливах у неї був найкращий результат серед всіх членів команди. І на дистанції 100 метрів вільним стилем вона завоювала бронзову медаль. Ставши призеркою міжнародного чемпіонату в Португалії, вона підтвердила звання однієї з найсильніших спортсменок України та Європи.

Зараз наша плавчиня готується до чергового чемпіонату України, де буде розіграна путівка на Олімпійський фестиваль з плавання, який відбудеться в Грузії 27-30 липня цього року. У Євгенії Григоренко є всі шанси потрапити на ці міжнародні змагання і зайняти призові місця.

Вчителі та учні Соледарської ЗОШ № 13 пишаються Євгенією, щиро вітають з цим високим досягненням та бажають нових перемог в майбутньому!

Категорія: | Додав: Organizator | Рейтинг: 0.0/0