Головна » 2018 » Травень » 8 » Хто не знає історії свого народу, той не є патріотом Вітчизни
Хто не знає історії свого народу, той не є патріотом Вітчизни

З метою гідного вшанування подвигу українського народу в Другій світовій війні у Соледарській ЗОШ І-ІІІ ст..№ 13 з поглибленим вивченням англійської мови потягом першої декади травня були проведені різноманітні заходи патріотичного характеру, які мали на меті увічнити пам'ять про воїнів, що захистили Батьківщину від нацизму, усвідомити значення миру на землі.

Серед учнів школи протягом тижня проходився конкурс малюнків «Ми пам’ятаємо подвиг нашого народу». Учні середньої та старшої ланки школи привітали учасників та дітей війни.

8 травня школярі старших класів брали участь у мітингу біля братської могили на мікрорайоні Дворіччя.