Головна » 2018 » Квітень » 18 » «Книга Добра» єднає
«Книга Добра» єднає

Після участі в міжнародному проекті «Книга Добра» ми дізнались, що до історії нашого учня Тищука Марка «Олівці» ученицею з Печеніжинської ОТГ (с. Сопів) Стефанією Ксинін намальовано ілюстрацію. За ініціативи голови Печеніжинської ОТГ було створено стінопис зазначеного оповідання.

11.01.2018 р. на урочистому відкритті стінопису був присутній Міністр Закордонних справ України Павло Анатолійович Клімкін, який залишив на ньому власне послання: «Дякую тобі  Марк, робить Добро!»

Напередодні Великодня 6 квітня Тищук Марк разом зі своєю родиною відвідали дружню громаду Коломийського району Івано-Франківської області. Завдяки голові ОТГ Ігорю Довіраку родина мала змогу ознайомитись з мальовничими куточками громади, відвідати визначні пам’ятки історії та культури Печеніжинської ОТГ.