Головна » 2018 » Серпень » 8 » "Книга Добра" потрапила до Бібліотеки Ватикану
"Книга Добра" потрапила до Бібліотеки Ватикану

Сьогодні 08 серпня 2018 року відбулась знакова подія - "Книга Добра" потрапила до Бібліотеки Ватикану. Книгу передали дітки з України спільно з Міністром МЗС України Павлом Клімкіним особисто Його Святості Папі Франциску. Серед юних послів добра і миру - учень 5-В класу Соледарської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №13 з поглибленим вивченням англійської мови – Марк Тищук. Його історія про «Олівці» потрапила до 100 кращих розповідей в рамках масштабного міжнародного проекту «Книга Добра». На добру згадку про Україну, про рідне місто Соледар Донецької області Його Святості Папі Франциску Марко передав голуба Миру, виготовленого із солі майстрами ДП «Артемсіль». Мета акції - показати усьому світу Україну з її великим чистим серцем і добрими людьми.

Категорія: | Додав: адміністратор | Рейтинг: 2.0/1