Головна » 2018 » Листопад » 28 » Концерт «Творімо добро разом»
Концерт «Творімо добро разом»

27.11.2018 відзначався Щедрий вівторок — Всеукраїнський день добрих справ у рамках глобального руху Giving Tuesday. Цього дня мільйони людей у понад 150 країнах світу влаштовують акції на користь благодійних організацій, розповідають про це в соціальних мережах із закликом робити добрі справи. Саме в цей день в Соледарській загальноосвітній школі I-III ступенів №13 з поглибленим вивченням англійської мови відбувся концерт «Творімо добро разом»  в рамках III етапу Міжнародного соціального проекту «Книга Добра». Його провели наші друзі – військовий оркестр 54-ї окремої механізованої бригади. Діти мали змогу відчути себе не тільки в якості слухача, але й стати справжніми артистами. В залі лунала пісня, веселий сміх. Діти говорили про добро, відгадували загадки, співали та танцювали, отримали позитивний заряд добра!