Головна » 2018 » Квітень » 5 » Майстер-клас по виготовленню великодньої писанки із паперу
Майстер-клас по виготовленню великодньої писанки із паперу

У вівторок, 3 квітня з 17.30 до 19.00 год, в прямому ефірі Івано-Франківської ТРК «РАІ» в рамках міжнародного соціального проекту «Книга Добра» відбувся майстер-клас по виготовленню писанки із паперу "Чисті серцем. Об`єднані писанкою".
Учасниками телемосту стали діти з різних куточків України, зокрема із м.Соледар Донецької області, ОТГ Мала Данилівка Харківської області, м.Підгородне Дніпропетровської області, смт.Кельменці Чернівецької області, а також діти з м.Івано-Франківськ. Крім того на зв’язку у прямому ефірі був, а також привітав усіх телеглядачів із прийдешніми Великодніми святами президент державного самоврядування українців Угорщини Юрій Кравченко.

В прямому ефірі учасники спостерігали за процесом виготовлення великодньої писанки та створювали свою унікальну роботу. Проводив майстер-клас Володимир Гарматюк. В Соледарській загальноосвітній школі І-ІІІ ст. №13 з поглибленим вивченням англійської мови керували процесом роботи вчителі Тищук Наталія та Смага Тетяна.

Сподіваємося, що цей досвід зміцнить співпрацю між дітьми та дорослими з різних куточків нашої України та інших країн, які мають спільну мету – об’єднати Україну в сильну та патріотичну державу.