Головна » 2018 » Травень » 4 » МІНІ-МІС ВЕСНА–2018
МІНІ-МІС ВЕСНА–2018

3 травня в Соледарській загальноосвітній школі № 13 відбувся конкурс краси та грації «Міні-міс  Весна – 2018» серед учнів 3-х та 5-х класів. Дівоча краса – це і ніжність і доброта, уміння спілкуватися і здатність правильно оцінити себе, свої можливості.

У конкурсі взяли участь 6 претенденток на звання «Міні-міс Весна». Кожна дівчинка проявила себе творчо та креативно, тому свято пройшло цікаво, захопливо, на високому рівні.

Учасниць конкурсу прийшли підтримати, привітати та дати пораду переможниці минулого конкурсу «Міні-міс Весна – 2017» - Олександра Драгниш, Катерина Біленко та Марія Ткачова.

Компетентному журі у складі Пойди Олександра Сергійовича (заступника директора з НВР), Андріанової Тетяни Олександрівни (заступника директора з ВР), Груші Артема Олександровича (вчителя трудового навчання), Василенко Тетяни Олександрівни (вчителя математики) було дуже складно визначити найкращу. Але після емоційних суперечок все ж визначили наступні номінації:

- Коваленко Софія (5-Б) – «МІНІ-МІС   ВЕСНА – 2018»

- Кас’янова Влада (3-А) – «І віце-міні-міс»

- Черненька Неллі (3-А) – «ІІ віце-міні-міс»

- Вакуленчик Настя (3-В) – «Міс ніжність»

- Сименко Аліна (5-А) – «Міс грація»

- Кравчук Даша (5-А) – «Міс чарівність»

Вітаємо дівчат з перемогою!

Це свято подарувало усім присутнім гарний настрій, купу позитивних емоцій, усмішок та задоволення.

Усі номінантки були нагороджені призами та солодощами.