Головна » 2018 » Жовтень » 12 » МІСЯЧНИК «ПОЖЕЖНА БЕЗПЕКА»
МІСЯЧНИК «ПОЖЕЖНА БЕЗПЕКА»

У рамках проведення «Місячника з пожежної безпеки» та «Місячника  газу у побуті» в Соледарській загальноосвітній школі І–ІІІ ступенів №13 з поглибленим вивченням англійської мови було проведено багато цікавих заходів.

В початкових класах були проведені виховні години на тему «Вогонь – друг, вогонь – ворог», «Як уберегтись від пожежі». В ході заходів учні дізналися як люди «приручили» вогонь, коли з’явились сірники та коли з’явилися перші пожежники, визначали, коли вогонь приносить користь, а коли він приносить шкоду людям та навколишньому середовищу. Діти пригадали, як вести себе під час виникнення пожежі, та в ході ігри вчилися викликати пожежну службу.

У 6-7 класах  вчителем основ здоров’я  Ковалевою Н.В. було проведено вікторину на тему «Живи цікаво та безпечно». Учасникам вікторини були запропоновано цікаві завдання про правила поведінки під час небезпек.

11 жовтня в актовій залі між учнями 5-х класів була проведена вікторина «Мозаїка безпечного життя». Оцінювало вікторину журі у складі керівника школи Лотохова С.В., заступника директора з ВР Андріанової Т.О., вчителья математики та інформатики Сало М.М.. Учасники конкурсу довели, що потрібно не лише берегти здоров’я, але й володіти спеціальними зна­ннями й уміннями, щоб захистити себе в різ­них ситуаціях, небезпечних для життя і здоров’я. Конкурс складався з семи сходинок – завдань, за які команди отримували бали. Найбільшу кількість балів набрала команда 5-А класу «Агенти-101» (класний керівник Кашеварова О.В.), другі місця розділили між собою 5-Б клас «Рятівник» (кл.кер. Тищук Н.О.) та 5-В клас «Не  жартуй з вогнем!» (кл.кер. Фоменко Т.В.). Команди були нагороджені грамотами. Усі присутні отримали гарний настрій, купу позитивних емоцій, усмішок та задоволення.