Головна » 2015 » Травень » 13 » Міжрегіональний турнір з волейболу
Міжрегіональний турнір з волейболу

08-10.05.2015р. в спортивному  комплексі ДП «Артемсіль» проходив міжрегіональний  турнір з волейболу серед жіночих  команд. За  призове  місце  боролися 6 команд: Демитров, Красний Ліман, новоайдар Луганської області та 3 команди Солідара (випускники  та учні ЗОШ№ 13.  Перше  місце  вибороли гравці  команди  Демитров, друге – «Артемсіль» та третє - учні ЗОШ»13, дівчата 1998-1999 року  народження.

Состави  команд:

1998-1999- Єрмакова Аліна, Шаповалова Олександра, Шепілова Тетяна, Котенко Вікторія, Курганова Діана, Кравцова Ірина, Брунько Кристина;

2000- 2001рік народження – Подзерка Олена, Топчий Марина, Ворушило Софія, Лєбєдєва Аліна, Тимошенко Віолета, Федорченко Катерина, Озевець Владислава.

Команди  переможці  нагороджені  кубками  та  медалями. Усі команди  сладкими  призами. Організаційний  комітет  виражає  подяку профкому ДП «Артемсіль »  за  спонсорську  допомогу. Дівчата! Успіхів  вам у спортивному житті.

Вчитель фізичної  культури Опришкова С.Г.

Категорія: | Додав: Organizator | Рейтинг: 0.0/0