Головна » 2017 » Вересень » 18 » Нагородження учасників IV Всеукраїнської мистецької акції «Мій Шевченко – мій світ»

З 13 по 16 вересня у м.Київ відбулося нагородження учасників IV Всеукраїнської мистецької акції для обдарованих дітей та молоді «Мій Шевченко – мій світ». Від нашої школи у номінації «Рукописна книга» Ружинська  Анастасія і Мироненко Денис, учні 11-А класу,  вибороли І місце, створивши книгу малюнків про рідне місто Соледар. Їх разом з вчителем-керівником Подзеркою Наталією було запрошено до Національного музею Тараса Шевченка на урочисте  нагородження. Серед  3500 учасників вони стали найкращими! Генеральний директор музею Д.В.Стус вручив дітям та вчителю грамоти і призи.

Чотири незабутні дні в Києві, насичені спілкуванням з учасниками і організаторами Мистецької акції, соледарці запам’ятають назавжди. Співробітники музею  проводили для дітей квести,  майстер-класи, організовували екскурсії містом.

Висловлюємо щиру подяку за допомогу в організації поїздки до Києва директору школи, Смазі Галині Леонідівні та голові профкому ДП «Артемсіль» Попову Андрію.

Своїми враженнями від поїздки ділиться Ружинська Анастасія:

«А чи багато ви знаєте про Україну? Впевнена, що ні. Адже провівши лише чотири дні у Києві, я зрозуміла, як багато я не знала та не бачила. Розпочалася наша подорож до Києва із перемоги у  Всеукраїнській дитячій мистецькій акції "Мій Шевченко - Мій світ ", де наша рукописна книга про Соледар посіла перше місце. Саменаша книга прославила  місто Соледар  у столиці України та показала, яке воно важливе для всієї України.

Чотириденне перебування в Києві залишило на згадку багато яскравих спогадів.

Почалося наше пізнання Києва з відвідування Національного музею Тараса Шевченка, де саме і відбулося нагородження переможців IV Мистецької акції «Мій Шевченко – мій світ». Відвідавши найбільший  музей, присвячений Тарасу Шевченко , ми дізналися багато про життя самого Тараса, побачили оригінали його картин та з чого саме розпочиналася мисьтецька діяльність письменника. Згодом ми відвідали справжній будинок Тараса Григоровича та Національний музей мистецтва імені Богдана і Варвари Ханенків. Але завдяки організаторам акції, ми мали змогу не лише подивитись на мистецькі роботи видатних людей, а і взяти участь у їх створені. На майстер-класах ми познайомились із сучасним  письменником Сергієм Лоскотом та згодом мали змогу намалювати свою картину для створення книги вражень.

На цьому наша подорож не закінчилася, адже потім ми мали пішохідну оглядову екскурсію по видатним місцям Києва, таким як Софія Київська, Андріївський узвіз, Контрактова площа, Майдан Незалежності та Опера імені Тараса Шевченка. Щоб зацікавити нас, як випускників школи, нам провели екскурсії біля найстаріших та найрейтинговіших університетів України: Національний університет імені Тараса Шевченка та Києво-Могилянська академія.»