Головна » 2017 » Грудень » 27 » Новорічні ранки
Новорічні ранки

Ось і настала пора новорічних ранків. Уся планета готується поринути у світ чудес, насолодитися теплом родинних свят та повеселитися у колі друзів. Казка завітає в кожен дім!

Наша школа не стала винятком. Тому 26 та 27 грудня до дітей Соледарської ЗОШ №13 завітали Дід Мороз, Снігуронька та справжні Маліфісента і Шрек. Учні старших класів та вчителі з усією відповідальністю підійшли до підготовки костюмів для новорічного карнавалу.

Школу наповнили феї, зайчики, лисички, сніжинки та усілякі герої з різноманітних мультфільмів. Для дітей була підготовлена новорічна вистава з різноманітними конкурсами, іграми та хороводами. Ніхто не залишився без подарунка. Кожен ранок закінчився новорічною дискотекою. А ще кожен учень початкової школи отримав подарунок від Соледарського міського голови Степаненка О.М.