Головна » 2018 » Грудень » 28 » Новорічні ранки
Новорічні ранки

Ось і настала пора новорічних ранків. Уся планета готується поринути у світ див, насолодитися теплом родинних свят та повеселитися у колі друзів. Казка завітає в кожен дім!

Наша школа не стала винятком. Тому 27 та 28 грудня до дітей Соледарської ЗОШ №13 завітали Дід Мороз, Снігуронька та справжні Алладін, Снігова Королева та Нептун з русалками. Учні 1-11 класів були запрошені до оновленої актової зали, де вони продемонстрували свої чудові карнавальні костюми. Школу наповнили феї, зайчики, лисички, сніжинки та усілякі герої з різноманітних мультфільмів. Для дітей була підготовлена новорічна вистава з різноманітними конкурсами, іграми та хороводами. Ніхто не залишився без подарунка. Кожен ранок закінчився новорічною дискотекою. А ще кожен учень початкової школи отримав солодкий новорічний подарунок.

Крім того, учнями та класними керівниками було проведено святкові новорічні позакласні заходи, на яких діти проявили свої акторські, творчі, організаторські таланти, спритність у веселих конкурсах та змогли  самостійно приготувати святкові смаколики.

Соледарська ЗОШ 13 © 2019