Головна » 2018 » Травень » 24 » «Останній дзвоник» для учнів початкових класів Соледарської ЗОШ №13
«Останній дзвоник» для учнів початкових класів Соледарської ЗОШ №13

24 травня в Соледарській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №13 з поглибленим вивченням англійської мови відбулося свято «Останнього дзвоника» для учнів початкових класів, на яке завітали учні та батьки, представники місцевої влади та громадськості. На святі були присутні секретар Соледарської міської ради Світлана Редченко та головний спеціаліст Управління освіти Соледарської міської ради Вікторія Фоменко. Світлана Редченко передала найщиріші вітання учням початкових класів від Соледарського міського голова Олександра Степаненка, привітала учнівський та педагогічний колективи школи зі святом та побажали всім приємного літнього відпочинку. У ході заходу було вшановано учнів-переможців інтелектуальних конкурсів та відмінників.

У ході заходу учні продемонстрували свої творчі вміння та таланти. Свято пройшло у теплій дружній атмосфері.

Педагогічний колектив Соледарської загальноосвітної школи І-ІІІ ступенів №13 з поглибленим вивченням англійської мови бажає учням початкових класів та їх батькам приємного літнього відпочинку та наснаги.