Головна » 2018 » Січень » 17 » Педагоги Соледарської ЗОШ №13 обговорили актуальність Всеукраїнської українознавчої гри «Соняшник»

На виконання наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 12.10.2012 № 1101 «Про затвердження положень про Всеукраїнську українознавчу гру «Соняшник», з метою залучення учнів до кращих здобутків національної культури, зважаючи на пріоритетність напряму інтеграції українознавчого компоненту в діяльність учителя-філолога та на відповідність потенціалу Гри завданням Нової української школи; визнаючи значення вищезазначених заходів для саморозвитку дітей і педагогів; усвідомлюючи потенціал гри для підготовки учнів до зовнішнього незалежного оцінювання, в Соледарській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №13 з поглибленим вивченням англійської мови 17 січня відбулося позачергове засідання шкільного методичного об’єднання вчителів української мови та літератури.

Керівник шкільного методичного об’єднання Галина Тимофєєнко ознайомила колег з міністерським наказом та з графіком проведення вищезазначеного конкурсу. Крім того, педагоги обговорили шляхи популяризації гри серед учнівської спільноти, зважаючи на актуальність питання національно-патріотичного виховання. На засіданні було запропоновано та затверджено заходи, які будуть проведені зі школярами з даного питання.

Заплановані заходи сприятимуть розширенню сфери функціонування української мови як державної в різних сферах учнів, утвердженню державного статусу української мови, піднесенню її престижу серед учнівської молоді, вихованню пошани до культури, традицій українського народу.