Головна » 2017 » Грудень » 21 » Переможець on-line фото-конкурсу «Діти та їх пригоди»
Переможець on-line фото-конкурсу «Діти та їх пригоди»

На початку грудня учні Соледарської загальноосвітньої школи №13 приймали участь в on-line фото-конкурсі «Діти та їх пригоди», що проводився Донецьким обласним дитячо-молодіжним центром. На меті стояли популяризація культурно-моральних цінностей, формування потреби саморозвитку, виявлення талантів, у тому числі серед молоді, в галузі фотомистецтва, заохочення та надання можливості продемонструвати свої кращі творчі роботи.

Щиро дякуємо всім за активну участь у конкурсі! Переглянути фотознімки учасників можна за посиланням: https://www.facebook.com/media/set/?set=oa.1094408964027139&type=3

За результатами серед переможців конкурсу - учень нашої школи Михайло Бабкін (7-А клас), який посів III місце зі своєю фотороботою "У нас прибуло". Сьогодні він отримав грамоту та подарунок - набір для творчості. Вітаємо Михайла!