Головна » 2018 » Квітень » 19 » Перші змагання дружини юних пожежників у Соледарській ОТГ
Перші змагання дружини юних пожежників у Соледарській ОТГ

19 квітня на базі Соледарської загальноосвітньої школи №14 проходили змагання серед школярів ОТГ – «Дружина юних пожежників».

Змагання – це не тільки розвага і активний відпочинок, але і дуже корисне заняття. Це відпрацювання навичок орієнтування на незнайомій місцевості за компасом і карті, пошук контрольних пунктів, в`язання вузлів, подолання різних перешкод. Це знання різних методик та навчальних предметів.

Цього року в цих змаганнях брали участь 10 команд. У кожній команді по 6 учнів. Кожна команда справлялась із завданнями вміло і швидко. Команда нашої школи «Пожежекстрим» (учні 9 – Б класу) зайняли 5 місце.  Молодці, діти, у вас все попереду!

Кожен з учасників отримав багатозначний досвід та купу позитивних емоцій.