Головна » 2017 » Вересень » 1 » Перший дзвоник у Соледарській ЗОШ №13
Перший дзвоник у Соледарській ЗОШ №13

Традиційно 1 вересня в Соледарській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №13 з поглибленим вивченням англійської мови пройшло свято «Першого дзвоника», на яке завітали учні та батьки, ветерани педагогічної праці, представники громадськості.

Цьогоріч за парти сіли 69 першокласників.

На святі були присутні міський голова Соледарської об’єднаної територіальної громади Олександр Степаненко, виконуюча обов’язки директора ДП «Артемсіль» Вікторія Луценко, головний спеціаліст Управління освіти Соледарської міської ради Вікторія Фоменко, військовослужбовці української сторони Спільного центру з контролю та координації питань припинення вогню та стабілізації лінії розмежування сторін, депутати Соледарської міської ради та багато інших.

Гості заходу привітали учнівський та педагогічний колективи школи зі святом та побажали всім плідної роботи та високих досягень. Усі 69 першачків отримали подарунки від Соледарського міського голови та Бахмутської районної ради. А Вікторія Луценко подарувала школі сертифікат на придбання інтерактивної дошки від ДП «Артемсіль». У ході заходу було відзначено відмінників.

У своєму виступі директор школи Галина Смага привітала першокласників та їх батьків з новим етапом в їхньому житті та побажала всім успіхів у навчанні.

У ході заходу учні продемонстрували свої творчі вміння та таланти. Свято пройшло у теплій дружній атмосфері.

Педагогічний колектив Соледарської загальноосвітної школи І-ІІІ ступенів №13 з поглибленим вивченням англійської мови вітає всіх з Днем знань та бажає всім школярам та їх батькам здоров’я, впевненості та наснаги!

Фото: Марія Коваленко

Володимир Нізієнко