Головна » 2018 » Серпень » 16 » Першокласники сядуть за нові парти
Першокласники сядуть за нові парти

1 вересня 2018 року першокласники Соледарської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №13 з поглибленим вивченням англійської мови та першокласники інших шкіл нашої об’єднаної територіальної громади сядуть за нові парти.

Соледарська міська рада та Управління освіти Соледарської міської ради потурбувалися про те, щоб шкільні меблі відповідали вимогам Нової української школи. Вчора, 15 серпня 2018 року, 76 одномісних регульованих парт та стільців було отримано ЗОШ №13.  Сьогодні  перші комплекти, зібрані батьками майбутніх першокласників, викликали захват не тільки у дітей, а й у дорослих.

Від імені учнів, батьків, та вчителів висловлюємо подяку міському голові Степаненку Олександру Миколайовичу, начальнику Управління освіти Соледарської міської ради Замараєвій Тетяні Олександрівні за турботу та створення належних умов для успішного навчання першокласників.