Головна » 2018 » Жовтень » 12 » Потерпілі від торгівлі людьми серед нас
Потерпілі від торгівлі людьми серед нас

У Соледарській ЗОШ №13 відсвяткували Європейський день боротьби з торгівлею людьми.

Проблема торгівлі людьми сьогодні - одне з найнегативніших явищ нашого суспільства. Багато хто з нас знає про цю проблему лише поверхово. Тому з 08.10.2018 по 12.10.2018 року в Соледарській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №13 з поглибленим вивченням англійської мови до Європейський день боротьби з торгівлею людьми   були заплановані та проведені низка заходів.

08.10 – Було проведено лекційне заняття під назвою «Не стань жертвою торгівлі людьми» для учнів 5-8 класів.

09.10 – 9-10 класи прийняли участь у круглому столі «Особиста гідність. Безпека життя. Громадянська позиція». Під час круглого столу старшокласники звернули увагу на питання : актуальні дані по торгівлі українцями.; поточні загрози, пов'язані з торгівлею людьми, що робити, якщо потрапив у біду; профілактика торгівлі людьми в Україні, виклики сьогодення.

09.10- Практичний психолог Ткачова К.С. ознайомила старшокласників з проблемою торгівлі людьми, основними способами втягнення дітей в торгівлю людьми, як уникнути цієї проблеми.

10.10 – педагогом організатором Горбач З.В. було організовано перегляд відеофільмів «Запобігання торгівлі людьми та експлуатація дітей», «Скажи «Стоп» торгівцям людьми».

11.10- на сайт школи була викладена відеопрезентація на тему «Життя на продаж. Торгівля людьми».

12.10-Учнівське самоврядування школи підготувало та провело інформаційну хвилинку, під час якої розповіли про небезпечні наслідки та шляхи потрапляння в ситуацію торгівлі людьми, познайомили з національними і міжнародними документами щодо попередження торгівлі людьми.

Протягом тижня учні школи мали змогу ознайомитися з просвітницькою літературою щодо торгівлі людьми у шкільній бібліотеці.

Діти ознайомилися з реальними історіями людей, які постраждали від торгівлі людьми, з правилами безпечної подорожі за кордон.

Всім нам потрібно пам'ятати, що сучасне рабство може торкнутися кожного, незалежно від віку, статі, освіти чи соціального статусу. Постраждалі живуть серед нас і, можливо, потребують нашої допомоги.