Головна » 2018 » Червень » 1 » Пришкільний табір (1 червня – день 4)
Пришкільний табір (1 червня – день 4)

Ось ми і дочекались літа,
Перше червня – ваша втіха,
Бо цей день у всьому світі,
Приурочили вам дітям!

У перший літній день відзначають добре і радісне свято – День захисту дітей. 1 червня вихованці пришкільного оздоровчого табору Соледарської ЗОШ № 13 «GoCamp» взяли участь у святкуванні Дня Захисту Дітей. Діти отримали купу позитивних емоцій під час відвідування театралізованої вистави. Казкові герої Лунтік, бджілка, коник Кузя, сонечко Міла, гусінь Вупсінь та Пупсінь грали, танцювали, розважали всіх присутніх на святі. Не обійшлося і без традиційного конкурсу малюнків на асфальті, де дітки могли дати волю своїм фантазіям.

Персональний подарунок від голови отримав учень 4-В класу Рябоконь Олександр, який народився 1 червня, всі діти також отримали подарунки – солодощі.

Після театралізованої вистави у міському парку вихованці брали участь у різноманітних конкурсах, які проводили веселі пірати.