Головна » 2018 » Червень » 11 » Прощавай, 9 клас!
Прощавай, 9 клас!

08 червня 2018 року в Соледарській загальноосвітній школі І – ІІІ ступенів № 13 відбулося свято випускників «Прощавай, 9 клас». Свято відбувалося в Соледарському будинку культури. Випускний вечір чи не найважливіше свято в житті кожного дев’ятикласника. Вечірня сукня, зачіска і макіяж для дівчат чи костюм, сорочка та туфлі для хлопців — головні атрибути святкового образу. Цьогоріч діти 9-х класів відзначилися своєю креативністю. Випускники та їх батьки підготували дуже багато яскравих музичних привітань для вчителів та запрошених гостей. Серед запрошених секретар міської ради Редченко Світлана Миколаївна, начальник Управління освіти Замараєва Тетяна Олександрівна, які привітали і батьків, і дітей зі святом. Діти отримали купу задоволень.

Нехай у домі вашім завжди буде світло,

Хай люди усміхаються привітно,

Нехай земля квітчає шлях зі школи!

Здоров’я вам, надії та любові!