Головна » 2018 » Січень » 11 » Реєстрація на пробне ЗНО - 2018 успішно розпочалася!
Реєстрація на пробне ЗНО - 2018 успішно розпочалася!

З 9 по 31 січня 2018 року буде тривати реєстрація для участі в пробному ЗНО. В перший день роботи сервісу, на сайті Донецького регіонального центру зареєструвалися більше 430 осіб, 280 учасників з Донецької області та 150 - з Луганської. Запрошуємо всіх випускників закладів освіти поточного року Донецької та Луганської областей, а також випускників минулих років, учнів (слухачів, студентів) професійно-технічних, вищих закладів освіти спробувати свої сили у складанні пробного тестування з української мови і літератури -24 березня, 31 березня - з історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії, англійської,іспанської, німецької, французької мов.

На пробному ЗНО ви можете використати унікальну можливість спробувати себе в новому форматі тестування з іноземних мов – аудіюванні.