Головна » 2018 » Грудень » 18 » Семінар "Особливості проведення ЗНО 2019"
Семінар "Особливості проведення ЗНО 2019"

З метою підготовки до організованого проведення зовнішнього незалежного оцінювання та державної підсумкової атестації у 2018-2019 навчальному році на базі Соледарської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №13 з поглибленим вивченням англійської мови для учнів 11-х класів Соледарської об’єднаної територіальної громади, їх батьків, педагогів було проведено семінар за участі завідувача міським методичним кабінетом Управління освіти Лозиняк А.Л., представника Донецького регіонального центру оцінювання якості освіти, працівників Луганського національного університету ім.Тараса Шевченка.

Представник Донецького регіонального центру оцінювання якості освіти ознайомила слухачів семінару з особливостями проведення зовнішнього незалежного оцінювання та державної підсумкової атестації у 2019 році, звернувши увагу на календар проведення зовнішнього незалежного оцінювання, особливості сертифікаційних робіт з предметів, визначених для зовнішнього незалежного оцінювання, зокрема сертифікаційної роботи з іноземної (англійської) мови. Було надано роз’яснення із загальних питань реєстрації та проходження пробного незалежного оцінювання, наголошено на необхідності його проходження з метою психологічної підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання, виявлення рівня власної підготовленості до складання державної підсумкової атестації. Було акцентовано увагу на необхідності мати паспорт громадянина України для реєстрації для проходження зовнішнього незалежного оцінювання. Учнів ознайомили з випадками, коли реєстрація на зовнішнє незалежне оцінювання може здійснитися на підставі свідоцтва про народження. Також учням було надано посилання на різні джерела інформації щодо питань зовнішнього незалежного оцінювання, зокрема на сайти Українського центру оцінювання якості освіти, Донецького регіонального центру оцінювання якості освіти, сторінки сайтів у соцмережах. Звернено увагу на кількість предметів, які можна обирати для зовнішнього незалежного оцінювання та державної підсумкової атестації, на умови прийому до вищих навчальних закладів. Роз’яснено поняття «порогового» балу з предметів, які складають учнів під час зовнішнього незалежного оцінювання. Обов’язковою умовою вступу до вищого навчального закладу у 2019 році, як у попередні роки, є успішне проходження зовнішнього незалежного оцінювання з української мови та літератури.

Представники Луганського національного університету ім.Тараса Шевченка з метою профорієнтаційної роботи ознайомили учнів та їх батьків з освітніми послугами, які надає заклад студентам, звернули увагу на можливостях студентів безкоштовно проходити оплачувану практику за кордоном.

Соледарська ЗОШ 13 © 2019