Головна » 2018 » Травень » 18 » Школярі міста Соледар побували в Гостомелі
Школярі міста Соледар побували в Гостомелі

Час, коли мрії оживають….. Соледар і Гостомель  разом!

Як все починалося.... 1,5 року тому під час скайп-зустрічі до Дня Соборності, яку було організовано військовим журналістом Тарасом Гренем  та  спеціалістом відділу освіти м.Ірпеня – Тетяною Панасюк, було прокладено  Місток Дружби між школярами Соледарської ЗОШ І-ІІІст.№13 та Ірпінською  ЗШ №13... А потім : листи, подарунки, вітання між 4-В (тоді ще 3-В, класний керівник Ячмінь Н.Л.), віночок дружби, класний куточок дружби, приємна зустріч  зі Світланою Копаницею (класний керівник 4-В з с.Гостомель) і плани на майбутнє.

14 травня ці плани втілилися у життя!  Учні  4-В та 3-А класів (кл.керівники Ячмінь Н.Л. та Зелена Л.Є.), заступник з виховної роботи Андріанова Т.О. з дружнім візитом  відвідали Ірпінську ЗШ№13. Директор школи Володимир Захлюпаний радо зустрів довгоочікуваних гостей із подарунками і теплими словами привітання і висловив надію, що ці два дні стануть незабутніми для всіх!
Для дітей були організовані цікаві екскурсії селищем і по м.Ірпінь. Як роблять пляшки діти дізналися на одному з найбільших в Європі склозаводі АТ «Ветропак Гостомельський Склозавод», мали змогу помилуватися чудовими парками сучасного європейського міста Ірпінь, подивилися цікавий мультфільм у культурно-оздоровчому комплексі селища Гостомель, побували на уроках та провели екскурсію по школі , відвідали шкільний музей, подивилися дизайн коридорів, класів, а особливо припала до душі дітям їдальня.
Разом 3-А та 4-В класи  посадили квіти на  шкільному подвір’ї  Ірпінської школи, які будуть довго нагадувати всім про теплу зустріч, неймовірні враження і усвідомлення того, що немає кордонів і жодних обмежень між людьми, серця яких наповнені любов’ю до професії та жагою до життя!
Далі була екскурсія столицею. Океанаріум «Морська казка» та розважальний центр «Світ професій», прогулянка Хрещатиком . Купа емоцій та вражень.
Дякуємо ВСІМ, хто допоміг в організації справжнього відпочинку для дітей! В дружбі –наша сила!